Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 MB net start forgalom kb...

15 MB net start forgalom kb mennyibe kerülhet? T-mobile. Néha véletlenül rámentem facebookon 1-1 képre, de léptem is ki, ilyenkor mindig jött az sms 1-2 MB-ról, most megnyomódott a zsebembe, és 8-ról jött. Előfizetéses vagyok. Mennyibe kerülhetett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Domino díjcsomagok esetében

Forgalmi díj minden időben: 13 Ft / 10 kB


15Mb = 15360 Kb * 13 Ft / 10 kb

Az 1536 * 13 ft = 19 968 Ft

2011. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Illetve elírtam, mert nem domino díjcsomag, de 50,000 Ft-ig az előfizetésnél is 13ft/10kb az ára.
2011. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
komolyan???Ha úgy nézzük,a fele a képek nézésére ment rá,azaz 10 000 ft azért,mert mondjuk 4 képre rámentem véletlenül,ugye érintőképernyős és néha félrenyúlok,de azonnal léptem is ki,meg se nyitotta??na nemár.anyámék megölnek...14 éves vagyok,és fúú nagyon mérgesek lesznek.
2011. jan. 6. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem jelentem ki hogy 20,000 forintot fognak pluszban lehúzni, de a weboldal kiírt tarifái és általad megadott adatmennyiségből kiszámolt számla értéke ennyire jött ki.

A net starthoz le van írva hogy csak alkalmankénti netezésre ajánlott, különben megszalad.

"A számítógépen történő illetve rendszeres mobiltelefonos böngészés, e-mailezés esetén feltétlenül javasoljuk a havidíjas vagy Domino mobilinternet csomagok egyikének előfizetését!"

2011. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséged.:) csak ez nagyon durva,hogy pár képre rámentem,és kb egy ilyen 2500 ft-ba került...
2011. jan. 6. 17:33
 6/9 A kérdező kommentje:
hogy csináljam,hogy ne legyen pénzes??mert amikor néztem gépen facebookon olyat pl.amit telón írtam ki,azt írja,hogy androiddal használtam.Hogyan tudom nem avval??
2011. jan. 9. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Konkrét választ nem tudok, de az elektronikus eszközök / mobiltelefonok és számítástechnika témakörökben napi szinten merülnek fel telefonos facebook kérdések, szerintem már minden oldalról kivesézték és így lehet hogy van ott neked kellő válasz.


Amúgy én nem tudok olyan élethelyzetet hogy még a mobilról is facebookolni kelljen. Legfeljebb ha két tag e-mailezés helyett ott üzen egymásnak ingyen, arra. De csak azért hogy az iskolából leírják hogy melyik óra unalmas, meg a mellett hogy az internet előtt is napi 6-8 órát el lehet facebookolni, ahhoz képest felesleges volt ingyenessé tenni.

2011. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sz.brigi91 válasza:
Végül mi lett a kimenetel? milyen telefonszámla jött ki? most én is valami hasonló cipőbe vagyok... :(
2013. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egyik hónapban kiküldtek úgy 12-vel többet,aztán a következőben 8-cal,tehát ja..:/
2013. máj. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!