Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járhat ez az (1 szeri alkalom)...

Járhat ez az (1 szeri alkalom) valamliyen komolyabb problémánál az automban?

Figyelt kérdés

Vanegy 328IA E36-om. A aai nap folyamán egy Opeles ki fordult elém és kőkemény 20 as tempót tudott tartani. Én az első adandó alkalommal meg előztem, de ő amit én bele fogtam az előzésbe gyorsított------->Le padlóztam az egyetlenemet de nem tapadtam le csak 50 környékén (addig a kipörgésgátlóm elvette folyamatosana craftot) és így egy 60 ig nem is tudtam csak fejfej melelt haladni vele 60 tól mintha az opelt meg állt volna ugy hagytam le amint le tapadtaka kerekek. Viszont az autom még nem volt üzem hőmérsékleten. Nem volt csont hideg mert indulás előtt járattam egy 5-8 percet és az atrakció is indulás után egy 5 percel volt de a vízhőfok a kék csík tetejénél járt még csak. Járhat ez az (1 szeri alkalom) valamliyen komolyabb problémánál az automban?

Tudom hülye kérdés :S de sajnos nem értek hozzá :S...de nagyon szeretem a drágát :)

Válaszotokat előre is köszönöm


2011. jan. 6. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Pirosba ment a fordulatszámmérőd? A hidegen való üveghangon járatás fokozott kopással jár. Egyszer azt olvastam, hogy egy jéghideg padlógáz, az kb két hónap rendes használatnyit koptat. Tehát ha innen nézzük és ez az egy eset volt, akkor semmi gond. Különösen, hogy nem előtt indítóztál fél perccel. És szerencsédre már majdnem üzemi hőfokos volt a gépezet. De vigyázz rá! Nemes darab :)
2011. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nagyon szeretem az autót....hát pirosba mert padló (kick down gomb).Apróbb szereléseket én végzek rajta...csak eza hidege elrugással nem voltam tisztába. Az tudom ,ha rendszeres akkor hengerfejes lehet a gép épp ezért nem is szokásom ilyet tenni..de az Opelosra berágtam:)
2011. jan. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!