Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eléggé zárkózott vagyok,...

Eléggé zárkózott vagyok, egész nyáron itthon vagyok (kivéve a strand és még 1-2 alkalom), de itthon se jó, suliidőben még arról álmodoztam, hogy nyáron végre itthon lehetek. Nem jó nekem se itthon, se társaságban. Ez nem normális, mi?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 16:25
 1/2 anonim válasza:
84%

hát én is egész nyáron itthon vagyok. én nem szeretek itthon lenni, társaságban meg nem szoktam, járni de szeretem az emberek társaságát, csak nem tudok ismerkedni velük és nehezen barátkozom velük. én tudom mi a bajom,csak a megoldás az várat még magára.


de az hogy se itt, se ott nem szeretc lenni, azért az érdekes? akkor ott legyél ahol a hobbid van, vagy amit szeretc csinálni azzal töltsd az idődet.

2008. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
89%

Miért ne lennél normális?

Cska találd meg, hol érzed jól magad. Azért mert a nagy nyüzsi nem jön be, még nem azt jelenti, hogy nem bírod a társaságot. Ne bulikba járj el, hanem mondjuk egy két barátnővel mozizni, sétálgatni stb... :)

2008. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!