Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes normális nadrágot...

Hol érdemes normális nadrágot venni?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint egy hónapja, hogy a Gugánál vettem nadrágot, nem olcsón... Mára, az ülepénél teljesen kikopott!!! Tiszta ideges voltam, mert gondoltam, végre nem kínait veszek,( hozzáteszem, egy sem kopott ki a kínai farmerek közül), hanem egy "márkás" dolgot...Bíztam benne.. Most arra gondoltam hogy a New Yorkerben nézem meg.. Szerintetek?
2011. jan. 6. 17:57
 1/3 szamóca. ***** válasza:

new yorker egy fos

egyébként kérdésedben a válasZ: kínai. minek neked márkás, ha az vált be?:DDD

2011. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cory Rose ***** válasza:
new yorker tényleg fos.. legrégebbi nadrágom amit most hordok, zarából van, kicsivel több mint egy éve vettem, de olyan mintha vadiúj lenne.
2011. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát azért kell márkás, illetve, szerintem a márkás sokkal jobban néz ki, mint a kínai cuccok. Egyedibbek is...És ha megkérdezik hol vetted, akkor nem kell azt mondanom, hogy a sárgáknál...

2011. jan. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!