Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középsuliba járok és kémia...

Középsuliba járok és kémia tanárom szemébe nem tudok belenézni és nagyon zavarban vagyok. Kémia a kedvenc tantárgyam és nagyon fontos, hogy mit gondol rólam. Szin ötös tanuló vagyok, de még sincs önbizalmam. Mit tegyek, hogy ne legyek zavarba előtte?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

gondolj arra, hogy ő is ugyan olyan ember mint a többi....képzeld el, hogy suli után hazamegy..leül a tv elé és fingik egy bazinagyot :D

vagy próbáld meg elképzelni hogy nincs rajta ruha :D és ha így eljátszogatsz ilyen hülyeségekkel a fantáziádban, akkor szerintem az agyadban kicsit megváltozik a róla kialakított képed, és tudatalattid meg fogja "érteni" hogy teljesen ugyan olyan ember mint az összes többi a földön. :)


Mondok egy jó hülye példát..pl amikor "pszichoterapeutához" kellett mennem, előtte tök aggódtam...és az ajtaján ki volt írva, hogy pszichoterapeuta, és fél szemmel asztronautának olvastam... :D jó sok eszem van :D na mindegy...és elképzeltem hogy bemegyek, és minden lebeg a szobába és mi is súlytalanul fogunk ott lebegni, és elkezd úszni a levegőben a tolla után meg ilyen hülyeségek...

és amikor be kellett mennem akkor nem görcsöltem hogy júj mi lesz most, hanem az járt a fejemben, hogy vajon mikor fogja megnyomni az "antigravitációs gombot"... xD és elvidultam magamban, és már nem is aggódtam. :)

De ettől függetlenül nehogy azt hidd, hogy elmebeteg vagyok! :DD

2011. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én a külön biosz tanárom szemébe nem tudok nézni.Annyira kék szeme van,az a jeges tekintet.Pedig irtó jófej.:D
2011. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!