Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le lehet fürödni egy bevásárló...

Le lehet fürödni egy bevásárlóhely (pláza) mosdójában?

Figyelt kérdés

Tisztálkodási lehetőségeim lekorlátozódtak egy időre. Arra gondoltam, hogy valamilyen bevásárlóhely mosdójában mosnám le magam alkalmanként.

De nem tudom mit szolnának akik bejönnek, és én meg meztelen mosakszom a csapoknál. 25/F


2011. jan. 7. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hivják a rendészeket és elvisznek a rendörök. Csodákozom, hogy csak ennyi eszed van - ilyet hogy lehet egyáltalán kitalálni?
2011. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk amikor nyit a strand tavasszal az első nap ingyenes. Hátha nálatok is :) Olyankor úgyis a magadfajták szoktak ott lenni, mások nem is, tudod, az éves fürdés nekik :) Addig meg kibírják.
2011. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért hívnának rendört? Férfi mosdó, tehát csak férfiak járnak be. Ráadásul mosdó a neve.

3-4 perc alatt végeznék szerintem. Levetkőzöm, szappan-víz, törölközés és már öltözök is felfelé.

2011. jan. 8. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Azét, mert nem nudista hely. ott lehet pucérkodni. Vagy akkor, ha van külön zuhanyzós rész is van. De Kérdezd meg a helyi pláza biztonsági őrét, hátha lemosdat.
2011. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon igénytelen az ilyen. Iratkozz be valami olcsó tornára ami biztosít zuhanyzási lehetőséget.

Biztonságiakat remélem hívják, mert elég színvonalon aluli és gusztustalan látvány egy ilyen ember egy mosdóban, és még nem is higiénikus.

2011. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem rossz ötlet valami tornaegyesülethez, konditeremhez csapódni, vagy uszodabérletet venni.
2011. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenképp ragaszkodsz a plázákhoz, akkor a mozgáskorlátozott mosdóba menj, oda nem fog senki benyitni.
2011. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Óh, az én ötletemnél sokkal jobbak vannak itt :D :D (Y)

De mit értesz az alatt, hogy korlátozottak a mosdási lehetőségeid? Egyébként otthon biztos van lavor vagy ilyesmi, vagy esetleg ismerősöd biztos megértené a problémád és ott meg tudnád oldani :)

2011. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ő még a pasik jobbik feléhez tartozik, aki legalább akar tisztálkodni :D :D
2011. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11:25 neked fura ismerőseid lehetnek vagy szocmunkás vagy és hajléktalanokkal foglalkozol?más férfiakkal meg nem találkozol?
2011. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!