Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt hiszem egy szellem kéri a...

Azt hiszem egy szellem kéri a segítségünket, aki a suli mosdójában van, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Két hétig tudtunk kutatni utána, mert utána a sulit bezárták. Néhány napja visszamentünk és a szellem még mindig ott volt. Nem tűnik rossz szándékúnak, de úgy néz ki, hogy nincs egyedül. Az egész azzal kezdődött, hogy a barátnőim jósnőnek neveztek, mert volt egy fura képes kártya paklim, amin a képeknek jelentése volt. Azzal megtudtam mondani bárkinek a jövőjét csak a sajátomat nem és csak én tudtam olvasni róluk. Egy napon amikor a vécéknél jártam a lány mosdóba a szél kirántott a kezemből egy bizonyos lapot ami a mosdó padlójára került. Egy szellem volt rajta. Akkor még nem tudtam, hogy ennek jelentése van. Több lány és fiú észlelt különös jelenségeket. Ők az előtt egyáltalán nem hittek ilyesmiben sőt én sem, de olyanok történtek, hogy az ajtó kilincse mozgott, valaki lehúzta a vécét, de nem volt bent senki, és nem tudom miért de egy kék szemet láttam a kulcslyukon, és biztos, hogy nem a barátnők szórakoztak, mert egyiknek sem kék a szeme. Kutatni kezdtünk, ez pár napig tartott amikor rájöttünk, hogy a kártyákon keresztül tudunk kommunikálni. Tudta, hogy szellem, de nem emlékezett a nevére, ha jól értelmeztem nem egyedül van itt. És ez bebizonyosodott, mert az osztálytársaim is látták őket, legtöbbször a két nagy fa körül. És még rajtam is átmentek éreztem egy hűvös fuvallatot olyankor. Ezek kalózok voltak és szerintünk megölték a nőt aki a mosdóban van vagy hajó törést szenvedtek, ez nem derült ki. Egy héttel később a lányok azt mondták, hogy biztos csak szórakozik valaki. De amikor a lány mosdónál voltam két barátnőmmel és a fiú osztály társukkal egy női hang azt mondta vigyázzatok, de kísértet dolgot titokban tartottuk és senki nem tudta, hogy mi vissza megyünk tanítás után. És még az is kizárt, hogy négyen hallanak bizonyos hangokat egyszerre, ráadásul ugyanazt. Nem hagytunk fel a kutatással és kapcsolatba léptünk a kalózok szellemével, ez nem igazán tetszett nekik megfenyegettek, hogy bajunk esik. De folytattuk, meg is lett az eredménye egyikünket fojtogatta a legjobb barátja és nem emlékezett rá hogy ezt csinálta engem majdnem fejbe vágott pár tetőcserép a többieket pedig nagy szélviharban bántalmazták a kukák és akkor ez nem tűnt viccesnek. Az egész kutatásnak akkor lett vége amikor vége lett az évnek az iskolát bezárták és sokan el is felejtettük a szellemeket. A jósolós paklim eltűnt. De most, hogy volt a falunap pár régi osztálytárssal visszamentünk a mosdókhoz, és a szellem még mindig ott volt. De a kalózok is. Lehetséges lenne, hogy régebben ott víz volt vagy tenger? Szerintem igen, mert a falu eléggé mélyen van. És ha már olyan régen ott vannak akkor miért csak most fedték fel magukat? És vajon miért szólítottak többször is Kármennek?
2011. febr. 20. 15:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Érdeklődnék hogy melyik iskoláról van szó... hátha tudnánk segíteni valamiben.
2011. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
ennyire lecsökkent volna az oktatás színvonala?
2011. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 ManyMen90 ***** válasza:
100%

eléggé elfajulhatott a helyzet ha már a kukák is bántalmaznak


de a viccet félre téve


mi a neve a településnek ahol laksz?mi neve az iskoládnak?

2011. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
az erzsébeti suli, most már óvóda, de jövőre már csak egy sárga épület. hódmezővásárhelyhez tartozik de már így is lököttnek tartanak és nem jönnek a szellemek a lakásomra piszkálni, ezért nem sokat foglalkozok manapság velük a falunap félévvel ezelőtt volt.
2011. febr. 20. 15:50
 5/30 anonim ***** válasza:
Ott csak nagyon-nagyon régen lehetett, víz, mondjuk egy tó, de azon nem valószínű h kalózok lettek volna, tenger pedig csak évmilliókkal ezelőtt lehetett ott, amikor még kalózok sem léteztek, max ősemberek.
2011. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
[link] <--- nem lehet,hogy ilyes féle kalózok voltak? :)
2011. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%

Áh velünk is voltak ilyenek régen...

Mindenhol vannak ilyen szellemes történetek :)

Én kétlem,hogy léteznek sok horror filmet néz az emberiség...

Most jöhet a sok paranoiás és pontozhat le... (N)

2011. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
82%

16:26


Elfelejted, hogy szellemekről szóló feljegyzések már azelőtt születtek, hogy a TV-t feltalálták volna.

2011. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

És az ide író kommentelők is.

Értem ám :)

2011. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Haver, mondtam, hogy suli előtt ne LSD-z, mert ráparázol.
2011. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!