Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötletek kellenek! A telószáma,...

Ötletek kellenek! A telószáma, meg a címe nagyjából megvan, az msn-je is megvan, beszélni nem akarok vele, megölni sem akarom. Hímnemű,13 éves. Hülye, bunkó hogy intézzem el? Gyorsan kellenének ötletek!

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De akkor mit akarsz vele mégis?Hogyhogy elintézni?!
2011. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 böiler ***** válasza:
Vedd el a lapátját...
2011. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy nem akarok vele beszélni hogy tudja hogy én vagyok. Ki nem állhat.
2011. jan. 8. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Istenem... Fogd a macidat és aludjál.
2011. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamóca. ***** válasza:
jesus... tanuld meg lesz*rni azt ami idegesít, és ne alacsonyodj le a parasztok szintjére azzal, ogy bosszút állsz.
2011. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 böiler ***** válasza:
Szerintem nem minden esetben jó döntés nem odafigyelni. Tehát gondolok arra, hogy az ember álljon ki magáért. Én a mai napig bánom, hogy nem b_sztam le egyet annak a @&&>#><# ruszki osztálytársamnak, aki mindig megvert, elvette a kajámat. Elsőtől másodikig. Szerencsére elvitték máshova. Sajnos az embernek meg kell tanulni megálljt parancsolnia a rosszakaróknak. Ettől függetlenül nem azt támogatom, hogy biciklilánccal nekiesni, vagy hegesztőpisztollyal megdolgozni...
2011. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamóca. ***** válasza:

már pofánb*szni valakit istenesen aki megérdemli, mint hátulról megfúrni. az egyenes, és van amikor helyénvaló bár nem vagyok híve, de az oké. De valakit megfúrni, alattomos módon gonosz, gyáva jellemre utal, és egyértleműen lealacsonyodik az illető a másik szintjére.

ha valami nem tetszik mond a másik szemébe, esetle öblítsd le egy pofánrugással és el van intézve. nem kell ez a hercehurca.

2011. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 böiler ***** válasza:
Ezzel sajnos egyet kell értenem, mivel nem figyeltem, hogy a kérdező kerülni akarja a testi kontaktust. :D
2011. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Félek megver. Olyanokat mondott rólam a legjobb barátnőmnek hogy leszar meg rühell,mikor ő volt velem bunkó, én megg nem is tettem semmit.
2011. jan. 8. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ne is foglalkozz vele!
2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!