Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pestre költöznék, de melyik...

Pestre költöznék, de melyik egy biztonságos kerület egy fiatal lány számára?

Figyelt kérdés

albérlet, miegyéb, ja, és viszonylag olcsó

weboldalakat is ajánlhattok


2011. jan. 9. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
8:):)
2011. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kopaszodj meg! :( Komolyan kérdeztem!
2011. jan. 9. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
nyilván nem budára fogsz költözni ha számít az ár is. a 8.-ik kerületben is vannak biztonságos helyek. szerintem a 4-6-os villamos nyomvonalán bárhol jó lenne neked, mert jó a közlekedés és ahol sok ember mászkál ott nem fognak leszúrni nyugi.
2011. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Vizafogó, Újlipót, Angyalföld egyes részei, öt/hatker, Vár, Lágymányos egyes részei stb. De ez nagyon-nagyon attól függ kérdés :) Kéne tudni, hogy dolgozni fogsz-e, merre, vagy egyetem, az is merre, mi az anyagi keret, az igények stb.
2011. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dolgoznék, csak az a gond, hogy még az sincs meg, hogy mit és, hol, mert két hét múlva záróvizsgázom, és amihez értek az a rajzolás (illusztrátori munka, grafika) meg a teák, és tudok kedves lenni az emberekkel. (hülyén fogalmaztam, teázóban is dolgoznék szívesen, de azt hallottam, nagyon keveset fizetnek)
2011. jan. 9. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Már sajnos sehol sincs biztonságos hely....:S
2011. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem 6.ker, az Oktogonnál jó lenne neked :) az úgyis 8szögletű, bárhová mehetsz :D
2011. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utøya
2012. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
józsefváros,kispest,kőbánya,hős,utca leg biztonságosabb kispesten élek még csak kétser akartak roma honfitársaink leszurni hátulról.. :(( ide nehogy gyere a az jó rózsadomb!!!
2012. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
* a rózsadomb a lgegjobb többi amiket mondtam szar :)
2012. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!