Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki vodafonos, annak működik...

Aki vodafonos, annak működik a telefonja? Tud telefonálni? Nem szakad meg? Helyileg hol van, akinek nem

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
10 perce beszéltem egy másik Vodással, semmi gond nem volt. Pest megye.
2011. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most beszéltem, semmi gond. Pest.
2011. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

másik vodással beszéltem 5 perce

borsod megye,Miskolc

2011. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is működik most, de volt már olyan, hogy abban a községben ahol lakunk nem működött, 2 községgel arrébb ahol dolgozunk, ott hiba nélkül működött. A viszonteladójánál (meg valami ügyfélszolgálata és felvevő helye is) reklamáltunk (mivel úgyis kellett pár 10 méterre mennünk), ott is működött, de ott van olyan telefon amiről ingyenesen felhívod az ügyfélszolgálatot (ha a sajátodról hívod kérik az ügyfélkódot, amit nem tudok fejből) Amikor felhívtuk, azt mondták megnézik mi van, még nem jelentettek hibát annak a toronynak a lefedettségéről, de valószínű a toronyban b@sztak el valamit, mert előző nap javították. Kb fél nap múlva mentünk haza, akkor már otthon is működött.

Az volt a legjobb az egészben, hogy mondtam a telefonos ügyfelesnek, hogy már előző este sem működött egyik telefon sem az ötből, se hívni, se hívást fogadni nem tudtunk. Erre azt mondta, miért nem hívtuk már előző este őket telefonon. Mondtam neki, hogy azért, mert nem működött egyik telefonuk sem, és nem volt miről hívni.

Szóval, hívd fel az ügyfélszolgálatot és reklamálj!

2011. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!