Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T mobilos vagyok. Hol tudok...

T mobilos vagyok. Hol tudok feltöltő kártyát venni vagy pénzt rakni rá, hogy bírjak telefonálni meg sms-t küldeni?

Figyelt kérdés
Eddig még sose volt magyar számom, nem tudom,itt h mennek a dolgok,mármint Magyarországon...
2011. okt. 25. 19:05
 1/6 anonim válasza:
Lottózóba tudsz venni feltöltőkártyát, de elektronikusan is feltudod tölteni pl: a Relay újságárusoknál vagy pl ATM-en keresztól.
2011. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ujságárus. azt mond hogy egy tmobilos feltöltést akarsz. többit mondják.
2011. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Újságosoknál lehet kérni online feltöltést, megmondod mennyiért szeretnéd feltöltik és jön az sms hogy már fent van a pénz és ennyi. Ezt lehet lottózókba, Postán, T-mobile üzletekben, de a legjobb az ha online kéreted a feltöltést mert azt nem lehet elrontani.
2011. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már Rossmannban is lehet feltöltetni, de tényleg postán, lottózóban, újságosnál is. Csak mondod, hogy mennyivel akarod feltölteni (pl. 3000, 5000, 10000Ft), utána be kell pötyögnöd a telefonszámot egy olyan masinába, mint a boltokban amikor bankkártyával fizetsz és beütöd a PIN-kódot. Fizetsz, és pár perc múlva megkapod az SMS-t, hogy a feltöltés sikeres.
2011. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. okt. 25. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni trafikban is
2013. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!