Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ért eggyet? Csak kíváncsisá...

Ki ért eggyet? Csak kíváncsiságból.

Figyelt kérdés

szóval: általánosban tanulunk hogy felvegyenek gimibe, ahol tanulunk az egyetemért, ahol tanulunk hogy dolgozhassunk, ahol átlag esetben éveket gürizünk még diploma mellett is hogy legyen anyi pénzünk hogy pihenjünk és megvalósítsuk az álmainkat,


de mire oda jutunk már 40-50 évesek vagyunk izületi gondokkal és ráncokkal, és már nemhogy pl búvárkodni nem fogunk valószínüleg, de kb a seggünket se tudjuk majd felemelni, szóval a pénz és szabadidő, ilyen szempontból már felesleges...


az állítás: Szerintem ez SZÍVÁS


ki gondolja még úgy hogy sz*r a rendszer??


2011. jan. 10. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
én egyet értek. ha már itt vagyok kettőt is.
2011. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos... De hogyha nem tanulunk és dolgozunk akkor még rosszabb lesz. Ilyen ez, senki sem mondta hogy jó.
2011. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan... :(
2011. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egyet nem ggy-vel kell írni. Plusz parancsolj, előtted a jövő, csináld máshogy. De nem fog menni, mert egy korlátolt, csőlátású hülyegyerek vagy, akire 2 perc erejéig rájött a feltűnési viszketegség.
2011. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szívás, ha valaki úgy csinálja végig, hogy nem is akarja.És egyébként is nem kell mindig a rendszer szerint menni.Persze aki megteheti és akarja is máshogy csinálni az úgy teszi ahogy neki jó.
2011. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szar a rendszer.
2011. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16:32 és 16:36

ahha persze..nyilván akár bankot is rabolhatok..csak tudod túl nagy a kockázat..könyen beszélnek a mazochisták akik szeretnek dolgozni, bár nem tudom hogy lehet azt szeretni..jó ok a tanulás hasznos, nade kérdem én öröklésen kívül hogy lehet anyit keresni rövid idő alatt hogy megélj, és ne a kajáért dolgozz hanem az álmaidért (mégha az álmod a szabadság és a világutazás akkor is)


és jó persze lehet egy nagy ötlet, és azt megvalósítani, persze "megválthatnám a világot", de nyuszómuszó..az kib*cott sok munka lenne, és én pont ezt akarom elkerülni, érted? hogy munkával b* szam el a fiatalságomat..

2011. jan. 10. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!