Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók egyesek?

Miért ilyen bunkók egyesek?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem az utcán ésa még életemben nem láttam őket egy dagi lány azt mondja a haverjainak,nézzétek milyen csúnya ez a lány?nem? és még jól meg is néztek,hát az a másik még dagadt is volt ráadásul és pont ő szól be nekem?Csak azért mert kicsit pattanásos az arcom,de még az osztálytársaim is fogyatékosnak néznek az arcom miatta amikor azt sem tudják hogy merre van Bécs vagy ilyesmi csak az utálkozáshoz,meg a lopáshoz értenek,miért ilyen bunkók?
2011. jan. 11. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudom, miért vannak bunkó emberek. Talán mert nincsenek érzéseik. Különben nem akarnának másokat szándékosan megbántani!
2011. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs ,de te ezt miért az ételeknél kérdezed meg ?
2011. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem tévedek, de úgy látom, ez általános nálunk. Én attól vagyok kiakadva, hogy az emberek 90%-a nem fér el a járdán. Egyszerűen nem tudnak máshogy elférni, csak ha fellöknek, hiába megyek a járda szélén. Vagy ha megállnak dumálni, akkor azt is a járda közepén kell. Persze néznek bután, ha mások meg közlekedni akarnak.

Na mindegy, szóval lényeg hogy egyetértek. Szerintem a bunkóság sok helyen családi "hagyomány", apáról fiúra száll. Sajnáld le őket, mást nem nagyon tudsz tenni.

2011. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a suliban a csajok mondták mekkora lúzer vagyok mert sovány sápadt meg gyenge voltam...:( A sprotolók minden héten jól elkalapáltak...
2011. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki bunkó veled te is legyél az! Nyugodtan szólj vissza, tiporj a lelkébe te is, ne érdekeljen semmi más... Aztán a te lelked is megkönnyebbül hogy vissza szóltál, ennyi!
2011. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én sem fogom megérteni soha, hogy miért kell hangosan, utcán megszólni másokat. Velem még nem fordult elő, de lehet egy büdös nagy pofonnal honorálnám.


Biztos az értelmi szinttel van összefüggésben. Ha nem vagy egy harcias típus, akkor egy lenéző tekintettel intézd el és menj tovább.

2011. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 haggyámán ***** válasza:

Egyszerű, a saját hibáikat akarják kompenzálnia ezáltal. A leghatásosabb eszköz ellenük, ha észre se veszed őket. Sokkal jobb, mintha bármit is visszaszólnál. Ha úgy érzed, hogy ezt mégse hagyhatod szó nélkül, akkor magadban küld el őket melegebb éghajlatra, közben pedig csak mosolyogj rajtuk.

Nálam működött. :)

2011. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!