Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fáj az epilálás? Borotvát...

Fáj az epilálás? Borotvát vagy eplátórt használtok?

Figyelt kérdés
Sok nő használja az epilálást? Hány hétig nem nő vissza a szőr és hónaljban nem fáj nagyon?
2011. jan. 11. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az epilálás nagyon fáj. Mondjuk én már évek óta használom, szal meg tudom csinálni magamnak rezzenéstelen arccal, de amikor előszőr csináltam azt hittem magam alá csinálok. Egy jó darabig elő se vettem utána. A borotva erősíti a szőrt. Ha ügyetlen van elvághatod magad, vagy ha olyan a bőröd begyulladhatnak a szőrtüszőid. Én úgy epiláltam, hogy leborotváltam és vártam pár napot amig azok a pici szőröcskék előbújtak és azokat epiláltam le. Így lényegesen kevésbé fájt, mintha hosszú lett volna a szőrszál, mert azt kegyetlenül megtépi. Utána mindig amikor kicsit kibújt végigmentem a lábamon. Én kb. hetente epilálom le a teljes lábamat, mert utálom, ha csak egy kicsit már nem sima. Mondjuk nem vagyok hálisten az a szőrős típus. Szerintem totál emberfüggő mikor bújik elő újra.
2011. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja. Hónaljamat borotválom viszont. Egy barátnőm évekig epilálta és megnyújt a hónalján a bőr és tök ronda lett. :S
2011. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!