Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én látom magam rondábbnak...

Csak én látom magam rondábbnak fényképeken, mint a tükörben?

Figyelt kérdés
Szinte alig van olyan kép, ami sikerülne, amin szép vagyok.Iszonyat csúnya vagyok a fényképeken, de ha belenézek a tükörbe, akkor nem annyira.
2011. jan. 12. 06:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Húzz zacskót a fejedre, vagy ne engedd, hogy fotózzanak! :P
2011. jan. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Amúgy nem szoktam engedni..
2011. jan. 12. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó. Fogj egy fényképezőt és készíts sok fotót, több szögből, több arckifejezéssel, nézegesd át és azt jegyezd meg, ami a legjobban tetszik és legközelebb is vágj olyan fejet, mikor fényképeznek.
2011. jan. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, ez érdekes, mert én is koratizenéves korom óta ezzel küzdök. Nem vagyok valami túlzottan jóképű fickó, de extra ronda sem. De amíg a tükör előtt el tudom fogadni magam, addig a fotóimtól (h)ideglelést kapok. Mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Nem tudom, hogy az ilyen értelmes "húzz a fejedre egy zacskót" megoldásokon kívül esetleg adódna-e jobb, de nyomasztó egy érzés, ez biztos. Talán a tükör előtt megfigyelt pózokat kéne "betanulni" a fotózáshoz.
2011. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak igazolványképen. Amúgy rólam kevés fotó van, mert mindig én vagyok az, aki fotóz.

Tükörben viszonylag szépnek tartom magam, nem olyan hercegnősen, inkább az erdő szabad leányaként.

2011. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 haggyámán ***** válasza:
Csatlakozom, tükörben teljesen normálisan nézek ki, de van néhány extrán durva kép rólam, amit remélem soha többé nem látok meg. :)
2011. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagy a különbség a fotók és a tükörkép közt.

Szinte minden képen pocsékul nézek ki, tükörben meg egész jól.

Nekem is kéne néha magamat fényképezni h legalább néhány épkézláb képem legyen. 26F

2011. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!