Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki hülyén fényképe...

Miért nézek ki hülyén fényképeken?

Figyelt kérdés
Amúgy nem vagyok csúnya, de fényképek (amiket magamról csinálok) olyan pocsékul sikerülnek, hogy telljesen elmegy az önbizalmam. Veletek is ez van? Vagy ti tudtok fotózni? :D Nem teszek ki facebookra profilképet ezért..
2011. okt. 19. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen a képek nm hozzák ki az igazi szépséget.Sztem kérd meg egy bnődet h csináljon rólad képeket,akkor csak pózolnod kell.
2011. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyetlen egy helyen lehet jó képet csinálni bárkiről, vagyis 2.

az egyik a photoshop, amit elég sokan használnak mostanában fészbúk képeknél, mondhatni elég balf.szmódon...

visszatérve a lényegre, nekem is van hogy a képeken teljesen máshogy nézek ki mint élőben, én azt javaslom hogy amikor szépen süt a nap, szép kék az ég, és még zöldel a táj :D na akkor csinálj magadról képet, mert a természetes fény mindenkinek a jó oldalát hozza elő :)

2011. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszi :DD
2011. okt. 19. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is borzalmasan nézek ki a képeken néha meglepődök hogy ez én vagyok? egyetlen 1 profil van ami jól áll ha kicsit féloldalt nézek a gépbe amúgy ronda mind pedig hát élőben teljesen nem úgy van. Egyszerűen nincs fényképarcunk :)
2011. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen, mert vannak olyan fotogének, akiket akárhogyan fényképeznek, olyan, mintha modellt állnának..:D
2011. okt. 19. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Én profi fotóshoz mentem, ennyi.
2011. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van. Kérd meg az egyik ilyesmihez értő bnődet, hogy segítsen neked képeket csinálni. Ez még közös programnak is jó:)
2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!