Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért ilyen néhány ember?

Mért ilyen néhány ember?

Figyelt kérdés

A gond, hogy most nyolcadikosok vagyunk és ugyebár 1 hét múlva itt a felvételi. Megígérték a tanárok, hogy most erre az időre leszállnak rólunk, de mégis mindennap 2-3 dolgozatokat írunk. Az angol tanárunk egy k.csög, mert élvezi, hogy olyanok szenvednek az osztályban akik nem érdemlik meg. Van egy-két h.lyegyerek, aki nem képes befogni a száját és ezért szívjuk meg mi. Mi írunk dolgozatot, mi felelünk... Lehet, hogy túlreagálom, de én mindig tisztességesen megtanultam és ahelyett, hogy más egyéb elfoglaltságomat végezhetném, angol szövegeket kell bemagolnom. És az a baj, hogy ez már a nyikkanásért kapjuk.. Nem bírom már! Félek a felvételitől, mert a tanárommal keveset gyakorlunk ( magyarra SEMMIT), és én itthon szívesen oldok meg feladatokat, de ez nekem nagyon nehéz. Eleve mindennap 4-re érek haza, amiről én nem tehetek..

Egy ideges 14 éves lány


2011. jan. 13. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj de sajnállak:(

Az én lányom 11 éves és nagyon sokat kell neki is tanulnia.

Alig van szabad idő. Sok tanár nem a gyerekek szeretete miatt lett tanár hanem kellett egy diploma.

2011. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiába mondják, hogy az iskola az életre nevel. a nagybetűs tele van köcsögökkel, ignorens barmokkal, és általában 20%-kuk leszarjak a problémáidat. a maradék 80 meg örül, hogy vannak problémáid.
2011. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki mesélhetne szerintem. A lényeg, hogy ilyen az élet, nem tudsz mit tenni ellene, ha főnököd lesz, még durvábban ér majd a szidás. Próbáld megbeszélni a tanároddal, vagy a többiekkel.
2011. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gazs válasza:
Az élet nem habostorta. Szoval csak gürizz tovább és nyeld a sok szar dolgot, és ha már jó úton jársz és átlátod az egészet akkor már nem leszel kiakadva, mert tudod hogy megérte.
2011. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!