Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen köcsög néhány...

Miért ilyen köcsög néhány ember? Miért nézik le a másikat állandóan és miért veszik semmibe ha valamit mond?

Figyelt kérdés

Elegem van abból hogy senki se néz semmibe és akármit mondok az hülyeség mások szerint. Nem tudom hogy mit kellene tennem hogy elfogadjanak de már nagyon bele is fáradtam a folytonos jó pofizásba és az állandó kétszínűsködéshez.

Mit tegyek, mert már nagyon fárat vagy?


2011. márc. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért csinálják,mert bunkók,irigyelnek és többre nem képesek...ne foglalkozz velük,szólj vissza nekik és állj ki magadért...
2011. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mert csicskák velem is ez van úgy agyon rugdosnám hogy megdögölne de ezt nem tehetem de simán megcsinálnám(lány akit agyon vernék) túl nagyképü meg a haverjai a seggét nyalja azt azok kötekednek velem ezt ki kell bírni. Meg állj ki magadért azt hagyd ott őket/őt az cs szól neked szard le.
2017. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!