Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holtalálok magyar punk shop...

Holtalálok magyar punk shop linket? Hol tudok venni angol zászló mintás táskát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:06
 1/3 böiler ***** válasza:

Van a Délinél egy Punk Portál nevű hely. Egyszer voltam bent, nem sok minden van, de nézz be. Elég régen voltam. Hogy pontosan hol van azt nem tudom elmondani, de ha rákeresel a neten, lehet, hogy megtudod. :)


Aztán van egy HeadBanger nevű hely. Ott már voltam párszor, vannak jó cuccok. Mintha lett volna táska is, de megmondom őszintén nem emlékszem.

[link]


Aztán van egy ilyen, itt nem tudom mit vettem. Talán Hétköznapi Csalódásos pólót, már csak Isten tudja.

[link]


Ez még egy jó hely. Itt Agnostic Front-os felvarrót szereztem. Bár lehet, hogy a fentebb említett bolttal keverem. Nem tudom, de itt is vannak jó cuccok. :D

[link]


Illetve tudok Érden egyet, Érd felsőnél.

2011. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

oi!

bocs hogy nem a kérdéshez tartozik (:

.. na Érden hol is van az a bolt?

2011. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia!Angol zázszlós táskát tudsz venni a Sárkányba meg az Ázsia centerben!
2012. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!