Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent Számotokra a...

Mit jelent Számotokra a magyar illetve az árpádsávos zászló?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 13:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
47%

A magyar zászló Magyarországot.

Az árpádsávos zászló a szélsőjobboldalt.

2011. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Foxyy ***** válasza:
93%
A magyar zászló a hazát, az Árpádsávos pedig az őseink tiszteletét.
2011. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

1.kommentelő na épp ez a baj! hogy a sok "hungarista" használja és így sokaknak a szélső jobboldalt jelenti.

2.kommentelő értelmezi jól.

2011. aug. 8. 13:29
 4/47 anonim ***** válasza:
45%

:D


miért teszitek fel naponta ezt a kérdést?


1.: nincs is Mo-n szélsőjobboldal, nektek lövésetek nincs arról, hogy milyen is az a szélsőjobb... de remélem, egyszer megtudjátok!

2011. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező! Nem azzal van baj, aki az árpádsávos alatt a szélsőjobbot látja, mert manapság ez így szokott lenni. Azzal van baj, hogy a szélsőjobb használja a zászlót. A horogkereszt sem náci jelkép eredetileg, mégis az emberek 99%-ának ez jut eszébe róla, ha meglátja. Ahogy az árpádsávos zászló láttán is a szélsőjobb.
2011. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
81%
Első 13:31-es: lehet, hogy szélsőjobboldal nincs, de szélsőjobbosok vannak. És ez a lényeg. Kommunizmus sem volt soha a világon sehol, és ma sincs, mert ami a Szovjetunióban volt, az sem volt kommunizmus. De kommunisták ettől még voltak...
2011. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
22%

Magyar zászló: Magyarország, otthonom

Árpádsávos: magyargyűlölő jobboldaliak

2011. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
59%
utolsó nekem teljesen mást jelent az árpádsávos zászló akkor utálom a magyarokat és a Magyarországot?
2011. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
39%
Egy szóval nem mondtam. Annyit írtam, hogy a magyargyűlölő jobboldaliak jutnak eszembe, mert náluk szoktam látni. Azt viszont egy szóval nem írtam, hogy aki használja, az az is. Szövegértés.
2011. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
38%

ja értem tehát a magyargyűlölő jobboldal használja de ha én használom nem vagyok magyaragyűlölő

amugy nekem a címer jut eszembe róla ami minden iskolába hivatalba és a mostmár nem használt 1 forintoson megtalálható

gondolom azzal is csak magyargyűlölők fizettek

2011. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!