Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted miért jó Magyarorszá...

Szerinted miért jó Magyarországon élni? Miért szereted a magyar nyelvet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó itt élni, ahogy bírok, menekülni fogok...A magyar nyelv viszont szerintem gyönyörű...és nehéz megtanulni is.
2011. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
te,aki elsőre válaszoltál,neked mért nem jó itt élni? mástól is hallottam már hasolló véleményt,és nemértettem aztsem. mit szólnál hozzá,ha afrikába születtél volna pl? vagy dél-amcsiba? vagy akár oroszországba stb? egy afrika álmodni se tudja hogy magyar lehessen.sztem tök jó itt élni,persze mindennél van jobb.
2011. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Itt élni nagyon sz.r, és kedves második válaszoló, azért, mert 1. sok a ci.gány, 2. a kormány tönkreteszi az országot, 3. válság 4. sok a cigány(igen tudom hogy már írtam) 5. stb... A nyelvet viszont szeretem, egyetlen baj vele, hogy senki nem érti.
2011. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok.

Azért rossz itt élni, mert munkalehetőség nuku, ha van is valami, azzal a pénzzel amit kapok a seggem kitörölhetem, vagy túlképzett vagy, vagy alulképzett, semmi sem jó.

Kb. ennyi, de órákig tudnám mondani, miért nem szeretek itt élni.

2011. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
én a 2. vagyok,sztem nincs igatok. ez egy jó ország,jó itt élni,én angyon szeretek. csak ez a mentalitása sokembernek szidni ezt az országot. de mért,hollenne nektek jobb élni? indiába? mexikóba,nigériába? vagy akárcsak szlovákiába,romániába stb? van ahol jobb élni,de azért azt hogy itt szar élni,ezt nemondjátok,mert nemigaz.
2011. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jason Becker ***** válasza:
74%
Ma - és már jó pár évtizede - nem jó Magyarországon élni! Az anyanyelvem viszont nagyon szeretem szépsége és sokszínűsége miatt. Nem hiszem, hogy akad még egy ennyire kifejező, dallamos nyelv. Sokan viszont ezt elfelejtik és szókincsük kb. 400-500-ra korlátozódik. Lehet, még sokat is mondtam.
2011. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem csak a nyelvet szeretem, hanem magát az országot is és benne az embereket. Itt nőttem fel, eltem külföldön két országban is, de egyiket sem lehet összehasonlítani Magyarországgal. Nem éreztem mindig azt, hogy milyen jó is itthon, de most már nagyon szeretek itt élni és soha nem akarok elköltözni. Büszke vagyok ra, hogy itt születtem. Persze ez csak az én véleményem. :)
2018. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!