Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Zeitgeistról?

Mi a véleményed a Zeitgeistról?

Figyelt kérdés

Elhiszed, amit állít? Szerinted meg lehetne valósítani az általa leírt tökéletes társadalmat?

Az én véleményem, hogy nagyon is valós alapjai vannak, és a tények nagy része igaz. (utánanéztem néhány adatnak, és tényleg így van) Továbbá logikusan megmagyarázza, hogyan kontollálja a társadalmat a vezető réteg, ezt teljesen hihetőnek találtam. Ti hogy vagytok vele? :D


Aki nem ismerné: [link]


2011. jan. 13. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon sok a csúsztatás benne, de kb 10%-a igaz.
2011. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem valós problémát tár fel, de néhol van, hogy nem teljesen fedi le a valóságot. Például amikor a vallásról beszél, elég kakukktojás a tobbi témához képest.

Előttem irt valaki valami 10%-ról. Szerintem marhasag a 10, mert ha körülnézel a világban, szinte még a film nélkül is felismerhetnél olyan dolgokat, amikről szól a film, aféle gyüjtőként. A társadalom, amit felvázol, elvileg lehetségesnek tartom, de véleményem szerint még messze nem érett meg a társadalom arra, hogy egy olyant létrehozzon. Túl régóta tömik az agyunkat hülyeséggel. Igazából nem is hiszi a legtöbb ember, hogy megvalósitható lenne, sőt, ami a legnagyobb gond, hogy nem is értik, hogy miről is szól igazából a film. A film amugyis csak egy töredéke a világ ezen életterületének. Egy aprocska szelet a nagy egészből. A filmben leirt dolgok teljes mértékben beleilleszkednek a való világ képébe, és megmagyaráz sokmindent belőle. Ahoz, hogy tényleg átlássuk a témát, viszont kevés a film.

2011. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!