Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl?

Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

[link]


A magzat keze (Michael Clancy, 1999)


Egy 26 hetes nyitott gerincű magazaton a méhen belül elvégzett operáció közben a kicsi kinyúlt, és megragadta a sebész ujját. "Samuel kidugta apró kezét anyukája méhéből a sebész által vágott résen.

Amikor az orvos óvatosan felemelte a karját, Samuel reagált az érintésre, és megszorította az orvos ujját.


Hogy kipróbálja a szorítás erejét, a sebész megrázta az apró öklöt.

Samuel szorosan kapaszkodott. Abban a pillanatban kattintottam el a fényképezőgépet.


" A fotós saját elmondása szerint a kép készítése után abortuszpártiból abortusz ellenzővé vált.


2011. jan. 13. 20:04
 1/4 DancerShadow ***** válasza:

erröl mi lehet egy vélemény?:/

egyébként a dr house ban is volt egyszer ilyen

2011. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom én ezt olyan szép dolognak tartom :)

kívàncsi vagyok màs mit gondol erröl..

De Te most kb úgy vàlaszoltàl mint ha vmi agydaganatról írtam volna

2011. jan. 14. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

brutális és még te tartod szép dolognak én azt hittem a holtak hanynalát nézem vagy v.mi horrorfilmet

am nem csak felnőttek és horrorrajongók vannak ezen az oldalon

13/f

2011. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hàt a 13 éveddel és az 50%-dal nem is kérem, hogy màs véleményed legyen...csak ha még ilyen kis fejletlen a felfogàsod és a meglàtàsod nem tudom minek írkàlsz komolyabb kérdésekhez..

kàr hogy nincs mese kategória a kicsiknek

2011. jan. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!