Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Mit gondolt...

Miért ilyen velem? Mit gondoltok erről a személyről?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel régebben még nagyon jó kapcsolatban voltunk. A suliban mindig egymás mellett ültünk, sokat hülyültünk együtt, és sok mindent megtudtunk egymással beszélni. De az utolsó 2 évben, hirtelen elfordult tőlem, úgy vettem észre úgy foglalkozik velem, mint a legnagyobb ellenségeivel.. Én ezt ugye észrevettem, hiszen akkor már 3 éve ismertük egymást. Meg kérdeztem tőle hogy mi a baja velem? Először, csak hallgatott és nem nyílt meg előttem, aztán nagy nehezen kibökte, hogy az a baja hogy én nem mondtam el neki xy dolgot, megjegyzem.. csúnya dolgot tettem. Nah jó, hogy ne legyen baja én elmondtam neki mindent szóról-szóra hogy mi is történt... De a kapcsolatunk nem változott semmit. Később elérkezett a nyári szünet, és egyszer csak azt látom hogy írt nekem, elkezdett kérdezgetni, hogy vagyok, hogy telik a nyári szünet. Én nagyon meg gondoltam azt hogy visszaírjak-e neki, vagy nem.. Hiszen az előző tanévben nagyon sok bántást kaptam tőle. Mert mivel ő haragudott rám, és már nem bírt engem elviselni ezért ki voltam közösítve, már a közös ismerőseink sem foglalkoztak velem. Az a legviccesebb ebben hogy egész nyáron azt panaszkodta nekem hogy így meg úgy nem foglalkoznak vele, nem írnak neki, nem hívják szórakozni. :) Ezek után miután ennyire megnyílt nekem, úgy gondoltam, nem lesznek már nézeteltéréseink, tök jóban leszünk megint, ez így is volt az első 2 hétben. De megint elkezdte a flegmázást és felvette a nem foglalkozom veled stílust. Mellesleg, akiket ki beszélt nekem egész nyáron azokkal most nagyon jó kapcsolatban van és nyal nekik a szemükbe! :)
2011. okt. 17. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

hát igen.. Nekem is volt ilyen osztálytársam, aki később jött az osztályunkba, akkor mindenkinek csak nyalizott. Utána én néha beszélgettem vele, azután mindig követett, meg mindent tőlem kérdezett meg!! Következő évtől meg mikor a többiek is jóba kezdtek vele lenni, engem úgy lesz.rt, hogy csak na!! Majd mikor mindenkivel összeveszet, utána megint nyalizott nekem egy csomót, de én akkor már nem foglalkoztam vele.

Sajna vannak ilyen emberek, ezzel nem lehet mit kezdeni. Az én véleményem az, hogy én teljesem megvetem az ilyeneket. Ezek azok az emberek, akiknek soha nincsenek igaz barátaik, csak saját érdekeiket tartják szem előtt.

2011. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen , sajnos léteznek ilyen emberek.. Elejében még nehéz volt elviselni hogy miatta a többiek sem foglalkoznak már úgy velem.. De most már csak nevetni tudok rajta, hogy mennyire egy szánalmas alak!

Örül más bajának, ha valaki 1-est kap akkor ő hangosan felnevet.. Bezzeg ha ő vele csinálná ugyan ezt valaki, akkor húú de mérges lenne.. :) Jah meg ha valaki jó jegyet kap, akkor Jajj az hogy lehet??? :O olyan flegmán.. :S Azt hiszi körülötte forog a világ..

Most döbbentem rá, hogy nagyon utálom! :D

2011. okt. 20. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem az illető csajból van....

EZ tipikus kétszínű ember...de ha megbántottad valami olyannal ami neki fáj ,utána lehet hogy jogosan csinálta meg ellened a szrságait...

Te is csak egy álszent maradsz...

Nemhiába nem foglalkoznak veled...de az sem fair ahogy az illető viselkedik veled...Szerintem tisztázzátok egymással hogy ennyi volt...feleslegesen ne pazaroljátok el mások idejét....

2011. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, azt a dolgot, amit csináltam, azt nem ellene követtem el! Hanem.. mondjuk úgy saját magam tettem hírbe.. Csak ha ő igazi barátom lett volna akkor is kiállt volna mellettem! :) Nem?:) Mert rajta kívül van még 1 valaki akivel nagyon jóba vagyok évek óta, és ennek ellenére nem távolodott el tőlem.. :)
2011. okt. 21. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek foglalkozol vele???
2011. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már különösen nem érdekel.. Csak visszaszeretném neki adni azt a sok bántást amit ő adott nekem.. És valahogy észhez téríteni, hogy szálljon le a magaslóról.. Mert túlságosan nagyra van magával! :S
2011. okt. 22. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bosszút akarsz állni rajta akkor csak egyet tehetsz!ne foglalkozz vele sehogy!!!Nézd őt levegőnek,ne hald meg ha köszön neked!!!Hidd el ennél ge cibb dolog nem létezik a világon! :)
2011. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönööm! :))
2011. okt. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!