Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán utólag hogy tudok...

Kiezhanemén kérdése:

Vaterán utólag hogy tudok negatív visszajelzést tenni? Vagy bármi hasonlót

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket, meg is kaptam, és jó értékelést adtam az eladóról. De végül kiderült, hogy a termék még sem olyan jó, mint hittem (hamisítvány, szét esik stb) Próbáltam felvenni a kapcsoaltot az eladóval, de füle botját se mozdította. Fel vagyok háborodva! Ilyenkor mit tehetek? Szeretnék elégtételt venni.
2011. jan. 14. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell elkapkodni a vásárlást. Utólag már ezen nem tudsz változtatni sajna...
2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát, ha ez az eladó csak rossz termékeket árul, de pl 1 hétig működik mind, és mindenki jó véleménnyel van róla mert azt hiszi, hogy jó a termék,, de aztán kiderül, hogy mégse, akkro ezt simán megússza? hát ilyen sehol nincs
2011. jan. 15. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!