Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik országban élnél -és...

Melyik országban élnél -és miért ott-, hogyha lenne rá lehetőséged, és hogyan vágnál bele az egész kitelepedési "herce-hurcának"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 21:28
 1/8 anonim válasza:

Amerikában vagy Horvátországban :)

Esetleg Canada.

2011. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia, én Németországban, mert ott él a szerelmem , hogy vágnék bele? hm... először papírokat intézném, aztán költöznék. Te?
2011. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Finnországban ,vagy Írországban.
2011. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De érdekelne, hogy miért épp oda mennétek ki?


Én jelenlegi lelki állapotomban azt érzem, csak el innen...

2011. jan. 14. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Svájc, Németország,


vagy egy lakatlan sziget, mindegy csak el innen...

2011. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amerika és azon belül vagy New York, mert nyüzsgő, pörgős város, sok lehetőséggel, vagy pedig Los Angeles az óceán és a hangulat miatt. :) Sajnos nem beszélem jól a nyelvet, ezért nem hiszem, hogy valaha is kiköltözhetek az USA-ba. :(( Sajnos!!!!!!!!!!!!!!!!:(
2011. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Angliába, Londonba. mindig is imádtam, márciusban sikerült kint töltenem 10 napot. eszméletlen a hangulata, a szépsége...
2011. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Spanyolországba, azon belül Barcelona vagy Madrid.Nem tudom, szerelmes lettem Spanyolországba.Már tanulom a nyelvet, ha majd annyira fog menni, hogy meg tudom magamat értetni, minden tovább nélkül indulok is.
2011. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!