Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Műsírás egy színdarabhoz, de...

Műsírás egy színdarabhoz, de hogyan? Létezik ilyen? Ha igen, hol tudnék venni, és körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés

Az a problémám,ha lehet ezt annak nevezni,hogy egy színdarabot fogunk előadni az osztályommal,és nekem sírnom kellene könnyekkel,de egyszerűen csak úgy simán nem megy.

arra gondoltam,hogy talán lehet kapni valami szemcseppet vagy valamit amitől könnyezik majd a szemem


2009. febr. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
hagyma a fellépés előtt xD ilyen búvár szemüvegbe belevágsz 1-2 hagyma szemet felveszed egy 5percre és olyan könnyed lesz h ajjajjajjj :D:D
2009. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Takard el a kezeddel az arcod közben,akkor nem látszik,hogy vannak-e könnyeid,vagy sem.
2009. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ezek a kis kenőcsök, a neve vietnámi balzsam. Általában lehet venni a kínai boltokban,drogériákban. ilyen kis apró piros tégelyszerűben vannak. Bekened a szemed alatt, és mentolja miatt könnyezik a szemed. És olcsó, régen vettem 100-200Ft kb.
2009. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha rettenetesen szomorú dolgokra gondolsz, menni fog magától is.

Nekem bevált, volt rajtam smink is, és egy nagy fekete csík húzódott után az arcomon. :D

2010. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!