Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mibe öltözzek farsangra? 18 F

Mibe öltözzek farsangra? 18 F

Figyelt kérdés
lesz februárban egy farsang így 18 éves koromban, mivel nem volt gyerekkorom :D ezért most úgy döntöttünk hogy beöltözünk, és azt akarom kérdezni hogy minek lehetne beöltözni, ami nem változtat sokat rajtam, tudok benne csajozni, meg nem kell vele sokat dolgozni???
2011. jan. 15. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

"...ami nem változtat sokat rajtam, tudok benne csajozni..."


Pénisz? Na, viccen kívül, szerintem öltözz bojlernak, én tavaly az voltam.

2011. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ribancnak x) hímringyónak ;)
2011. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szellemnek vagy vámpírnak :D
2011. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Öltözz Vámpírnak vagy Cowboynak:D
2011. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy öltözz görög polgárnak! Nem kell vele sokat vackolni... Fogsz egy fehér vásznat és magadra öltöd... Egyik kar kint a másik kar a szövet alatt... Meg fogsz egy fekete kalapot és a fejedre teszed... Ez azért jó, mert, ha csajozni akarsz, akkor oda mész a csajhoz, hogy: szerinted a görögök miért nem hordtak kalapot valami... De biztos, hogy meg fogják kérdezni, hogy ha görög vagy, akkor minek a kalap... Erre találj ki egy jó szöveget...
2011. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

scene :D

sztem ez inkább hasonlít egy farsangra beöltözött vkinek mint normi embernek → [link]

2011. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Öltözz fel lánynak!

A fiam is tavaly az volt farsangon és elég olcsó maga a "jelmez".

Elég hozzá: szoknya, nejlonharisnya, női felső esetleg körömcipő. De nagyon sok jó farsangi jellmez ötlet van fent a neten, csak szét kell nézned! Jó mulatást!

2011. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagy változás miatt nem az aznapi ruhát veszem fel na?? jó mi.. tudom szerintem is a legjobb nincs jobb ;)
2011. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pom-pom lánynak és táncolj hozzá:D
2011. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!