Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek futár? (17...

Hogyan lehetek futár? (17 éves fiú, részletek 'lent')

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy most szereztem jogosítványt (B kategóriás), és imádok vezetni. (Nem az a vagánykodó típus vagyok, inkább a megfontolt....de így-is, úgy-is kezdőnek számítok, tudom.) A kérdésem az lenne, hogy így, 17 évesen vajon lehetséges-e az, hogy nyáron 3 hónapig valamelyik futárszolgálatnál dolgozzak, vagy elképzelésem túl groteszk? Úgy értem, egyrészt 18 sem vagyok még, és nyáron még nem is leszek, másrészt pedig a jogosítványom még 2 évig "kezdőnek" minősül... Szóval a kérdés: Lehetséges, hogy a "kezdőségem" és a "fiatalságom" ellenére nyáron futárként alkalmazzanak?
2011. jan. 15. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyik haverom dolgozott futárként, 20 évesen és úgy, hogy ismerőse volt a cégnél. De ő is nagyon fiatalnak számított ott. Az a gáz h válságban sorba állnak az emberek mivel gyak egy B kat kell hozzá. Pizzafutárként viszont van esélyed.
2011. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!