Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A magyar szurkolók, futball...

A magyar szurkolók, futball huligánok mennyire kemények?

Figyelt kérdés

Gondolom az elsők között (rangsorban)

török,szerb, angol, lengyel, holland, horvát, brazil, görög...

A magyar huligánok vajon hanyadik helyen állnak?

FTC+Újpest+DVSC+Diósgyőr miért nem támogatja egymást és netán egy Partizán Belgrád elleni meccsen keményen fellépnének?

Én elítélem azt, hogy magyar klub magyar klub ellen küzd )mármint verekedésben), de pl. magyar-szerb, magyar-román, magyar-szlovák Ok lenne.

Mi a véleményed?


2011. jan. 15. 19:26
 1/7 böiler ***** válasza:
100%

Láttam már olyat, hogy Újpesti, és Fradi drukkerek vertek együtt cigányokat.


Amúgy szerintem nyugodtan verhetik egymást is. Mondjuk én annak a híve vagyok, hogy félrevonulnak egy megbeszélt helyre, megbeszélt szabályokkal, megbeszélt létszámban.


Ja, és szerintem nem lehet így rangsort felállítani. Bár a franc tudja. Amúgy még azok a durvák, amik kis városoknak a kemény magját alkotják. Azok odaállnak.

2011. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Balkánhoz képest még kevesebbek vagyunk, Partizanhoz nem hasonlítanám, mert nekik háborút megjárt vadállat szurkolóik vannak. De a magyar csoportok is sokat letettek külföldön és honban is.
2011. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy külföldön sokat letettek az asztalra? miket tettek le annyira?
2011. dec. 10. 13:46
 4/7 anonim válasza:

"Én elítélem azt, hogy magyar klub magyar klub ellen küzd"

Ne ítéld el, mert ha elkezdenének békülgetni, és nem küzdenének egymás ellen, elpuhulnának, és akkor baj van ha jön mondjuk a Partizan. Szerintem a '90-es években volt igazán komoly a magyar huliganizmus ma már nem annyira... de ez csak az én véleményem.

2011. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Partizannal nem bírnának el. Még egy szlovák klubbal sem. (lásd: Dunaszerdahelyi eset)
2011. dec. 23. 17:48
 6/7 anonim válasza:
Dunaszerdahelyen a szlovák rendőrök vertek magyarokat, nem a slovanisták. Nagy különbség!
2011. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, ha a Nemzet erdeke, akkor a magyar szurkolotaborok OSSZEFOGNAK. Volt mar erre tobb pelda is.
2013. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!