Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha egy szóban kellene...

Hogyha egy szóban kellene jellemezd magad, mi lenne az?

Figyelt kérdés

magyarázattal.

(kort és nemet is)

köszi.(:


2011. jan. 15. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen. Azthiszem... csajok terén fos vagyok...kinézetre is meg minden másban is :) :D


18_F

2011. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos


Mert ez a legjellemzőbb tulajdonságom, ez minden döntésemet és cselekedetemet befolyásolja, ezáltal kihatással van az egész életemre. Nagyon erős önbizalomhiányom van. Egyébként nincs sz*r életem, nem vagyok depressziós, meg ilyesmi...


20/L

2011. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

velem az a baj,hogy bármilyen új közösségbe bemegyek(pl.új osztály)kell pár hét,amíg fel tudok szabadulni.szóval attól félek,hogy megítélnek az első nap alatt és nem keltek jó benyomást.

de az az érdekes,hogy amiután megismernek,általában én leszek mindenkinek a legjobb barátnője,meg velem soha nem veszik össze senki(és ezt nem nagyképűségből mondom egyáltalán)szerintetek miért van ez?

2011. jan. 15. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindekinek kell valamennyi idő míg feloldódik. Ez természetes...valakinek több valakinek kevesebb :)Mondjuk nekem sosem ment a teljes feloldódás. Nem vagyok pezsgőtabletta.


18_F vtam

2011. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.:)
2011. jan. 15. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Pozitívum. Bármikor képes vagyok pozitívan nézni a dolgokra, és képes vagyok a körülöttem lévő emberekre is átragasztani ezt. Nagyon hálás vagyok érte.
2011. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!