Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz lehet, vagy csak városi...

Igaz lehet, vagy csak városi legenda?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan történetet, hogy a gyerekek születése után a férj elutasította az orális szexet, mert "azzal a szájával puszilja meg a gyerekeket is a feleség".

Létezhet ilyen, vagy csak kitaláció?


2011. jan. 15. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Biztos van. Van mindenféle idióta, pont ilyen ne lenne?
2011. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Biztos van ilyen...Nagy az isten állatkertje,hiszen itt is elég sok lökött ember van..
2011. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem hiszem hogy ezért valaki idióta lenne. Egyszerűen csak van egy olyan felfogása ami különbözik az átlagtól, nem elítélendő. Van akiben megváltoztatnak bizonyos dolgokat a szüléssel kapcsolatos dolgok, ha a párnak ez így rendben van akkor miért ne lenne rendben idegenek számára? Sosem ítélnék el senkit azért mert valamit máshogyan gondol.


Bár nem hallottam még ilyenről de elképzelhető.

2011. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthetően írtam, de a fenti állítólag a férj álláspontja. Hogy őt ne részesítse orális szexben a felesége, miután már van gyerek.
2011. jan. 15. 22:16
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Sokan azért nem szeretik az orális szexet,mert gusztustalannak tartják. Utána puszilkodni,enni azzal a szájjal nem éppen gusztusos.

Az viszont,ha eddig nem zavarta az orál,akkor tényleg furcsa,hogy most miért zavarja.

2011. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Én értettem elsőre is a kérdést, és úgy gondolom hogy nem feltétlen furcsa, hát istenem így gondolja hát így gondolja, nem vagyunk egyformák. Lehet hogy a felesége szájáról már a a sz*pás jut eszébe hanem ahogy megpuszilja a gyerekét :) Nincs ebben semmi rossz, ez is egy felfogás.
2011. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
bocsi, már NEM sz..... kimaradt egy NEM.
2011. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
ez olyan kb. mint amikor valaki azt mondja, hogy kur.vából lesz a legjobb feleség :)
2011. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
en ugy hallottam, hogy ez egy roma hagyomany, ami gondolom ma mar nem letezik
2011. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezen logika alapján soha nem csókolóznának az emberek, mert azzal a szájjal hánytak is már.
2011. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!