Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek (többi lent)?

Figyelt kérdés

egy bizonyos állatvédő oldalon olyan kommentet írnak..


én is elítélem de azért ilyet ..



Aki ezt tette remélem széttépik a kóborkutyák és jóízűen megeszik! Én egy ilyen embert gondolkodás nélkül megölnék!! Szerencséje van hogy nem ismerem különben a LEGKEVESEBB amit tennék vele hogy néhányszor fejen b*sznám egy ásóval! Ha kiderül hogy ki volt az én komolyan mondom hogy megkeresem! Felőlem akár le is csukhatnak az se érdekel de egy ilyet MEG KELL BÜNTETNI nem is kicsit! Szóval ha kiderül ki volt, az a r*hadék jobban teszi ha nyitott szemmel alszik!!!!!!

L/14



Keménynek kemény (de ha találkozna egy 20 éven felüli emberel ilyen maradna?), valahol meg is értem de..


Ezt már nem hiszem el.Megint egy újabb állatkínzás.:O Miért?Az ilyen embert ott ölném meg,ahol van.Nem normálisak az ilyenek.:O Szegény kutyus.Remélem már jobban van.:) (L)

10L


---MÁSIK TÉMA----

Kutya megtámadott egy embert(halálos) .. kommentek:



-Látni, mennyit tudnak az emberek a kutyákról... Minnél kevesebbet!


-A rossz kutya tartás és az,hogy nem tőrödnek a kutyákkal,hogy szelídek legyenek az oka.


-Itt nem a kutyák a hibások.Az ember aki vétett.Ő tehet a kutyája agresszív viselkedéséért.


-Úgyis ráfogják a harci kutyákra!



OLYAN MINT HA ÁLLATOKAT JOBBAN SZERETNÉK MINT AZ EMBERT?


2011. jan. 16. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én spec jobban szeretem őket..

Egyetértek azzal h aki állatot kínoz, azzal ugyanazt tenném!

2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
én is jobban szeretem az állatokat.órákig tudnám sorolni, hogy miért. én detto ugyanígy vélekedek, mint akik ezeket írták.
2011. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én spec csak azzal nem értek egyet, hogy az ember tehet a kutyája agresszív viselkedéséért. Ok, van olyan, hogy szeerncsétlen állat rossz nevelést kap, és bedilizik, de akkor ennyi erővel a kutya is tehetne arról, ha a gazdája elmebeteg lesz.

Egyébként meg alapjában véve utálom a pókokat, egyszerűen rühellem őket, de tudnék olyan embert mondani -nem is egyet- aki helyett inkább 100 pókkal tölteném a napomat.

Meg az tud kiakasztani, amikor valaki azt mondja sértésből, hogy 'De nagy állat vagy!' Ez szerintem megtiszteltetés.

2011. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is jobban szeretem az állatokat.órákig tudnám sorolni, hogy miért. én detto ugyanígy vélekedek, mint akik ezeket írták.



felsorolnál párat :D

2011. jan. 16. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Az állatokat pikkpakk elítélik, leölik akár rögtön a helyszínen. Az ember gyilkosságért (mikor másik embert öl meg) néha csak hónapokat kap.

Holott az ember tudatos, a kutya lényegében ösztönállat, bár vannak érzelmei, nem tud tervezni.


Az állatkínzást én két csoportba sorolom.

1. amikor egy szegény családnak a kutyája sincs a legjobb bőrben, vagy amikor a vadász a KÓBOR kutyát kilővi, illetve valaki a kutyája felett ítélkezve egyszerűen lelövi azt(hiszen itt egy fejlövésnél pl nem sokat érez szegény pára), stb.

2. mikor felakasztják a fára, behajigálják a kölyköket a folyóba, lelocsolják valami maró anyaggal, vagdossák őket stb.


1. esetben húzom a számat, de ez van, azért őket nem ítélem el

2. na őket már én is pofánb****m egy lapáttal

2011. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Előző. Egy állatnak miért legyen annyi joga, mint egy embernek? Nem értem, őket is bíróság ítélje el, mondjuk leltöltendőre?
2011. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18:48


vannak olyan gyilkosságok ami hirtelen felindulásból adódik ... mire az ember észbe kap megölt egy másik embert...


ebben nincs sok tudatosság..

2011. jan. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!