Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek bolond embereket?...

Ismertek bolond embereket? Mondjuk olyan aki magában beszél az utcán, teljesen máshogy gondolkozik, mint más emberek, botrányos a viselkedése.

Figyelt kérdés
Gondolok itt skizofrénekre, megzakkant, bekattant emberekre, Ha igen, írjatok róluk lécci történeteket, hogy miért lettek ilyenek, mi váltotta ki náluk ezt a bekattanást, mit csinálnak, hogyan élnek, hogyan viszonyulnak más emberekhez. Nagyon fontos mert ilyen témában írom a szakdolgozatomat!
2011. nov. 19. 12:08
 1/6 anonim válasza:
76%
Egyik osztálytársam eléggé zakkant,volt hogy csak úgy elkezdett ordítani mint a sakáll a suli folyosóján,aztán a fél tanári kar lerohant hogy mivan..Fel van mentve szinte minden tantárgyból...
2011. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"teljesen máshogy gondolkozik, mint más emberek,"


Azért álljon meg már a szekér! Ezt nehogy már elmebajnak tekintsük, valaki önállóan gondolkodik egyes kérdésekről.

2011. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Én régen, amikor kisgyerek voltam, 6 éves koromig Kocsordon laktam, és ott él egy ember, már nem tudom a nevét, de elég kattant. Atombunkert épített magának, mert azt mondta, hogy atomzápor vagy mi lesz. Meg arra is emlékszem, hogy a nagybátyámmal mentunk valahova kocsival, az az ember pedig elkezdte szavalni az utcán a Nemzeti dalt, és nyár kozepe volt...
2011. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,botrányos a viselkedése''

|

V

SP, Fluor, Justin Bieber

2011. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Utsó válaszoló: nah, ez qu*va jó válsz volt!! ;) Amúgy osztályban van egy gyerek, aki egész álló nap a *****-t (ez egy név, nem írom ki. nem akarok személyeskedni. nem csúnya szó..) szal a *****-nek a vállát veri ököllel egész nap. a másik "dilisége", hogy egyfolytában (szintén a *****-nek) rólam beszél. de sztem ez az egész nem azért van mert bolond, hanem mert b*zi... a dilis is fiú, én is, a ***** is.
2011. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Attól az emebrtől aki hangoztatja, hogy bolond nem kell félni.

Viszont aki el tudja titkolni mi folyik az agyában, attól annál inkább.

2016. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!