Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell tanulni?

Hogyan kell tanulni?

Figyelt kérdés
Gimnázium alatt szinte semmit sem tanultam, az érettségire valahogy még sikerült összeszednem magam, nagyon jó is lett, de azóta, ha bármit is akarok tanulni, minden egyből kimegy a fejemből.:(
2011. jan. 16. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd le . Amit meg akarsz tanulni . Ahányszor azt nem tudod elmondani .
2011. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd fel magadnak.Én úgy szoktam tanulni.Próbáld meg úgy, hogy elolvasod, aztán felmondod magadnak(többször is felmondhatod), és aztán várj egy-két órát, és próbáld meg még egyszer felmondani.Meg ahogy az előttem szóló írta, írd le, és akkor is valami belemegy a fejedbe.Meg ha fel tudsz kelni korán, akkor reggel is megtanulhatod, mert akkor friss az agy, és sokkal jobban fog.Én mindig hajnalban tanulok, és hatásosabb, mint délután, amikor már hullafáradt vagyok, könnyebben megjegyzem.:)
2011. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!