Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a folyamatosan...

Mit gondoltok a folyamatosan unatkozó emberekről?

Figyelt kérdés
Az ilyenek miért nem képesek elfoglalni magukat? Folyton a másiktól várják el, hogy szórakoztassák őket, aztán ha nem teszik (mert teszem azt, nem mindenki egy otthonülő senkiházi, van aki csinál is valamit az életben), még meg vannak sértődve, hogy őket mindenki elhanyagolja. Én nem értem az ilyen embereket, miért nem kezdenek valamit az életükkel, a folytonos nyavalygás helyett?
2011. jan. 17. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nyavalyogni egyszerűbb, mint felállni a gép elől, és csinálni valami értelmeset.
2011. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is unatkozok most,szinte szarrá..neten se tudok mit csinálni,tévében sincs semmi...

Azért mert beteg vagyok:D...krva szar,nem is tudom,hogy bírják ki az olyanok akik egész nap itthon vannak és nem csinálnak semmit:S:D

2011. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Világos, de a nyavalygástól nem lesz nekik jobb.
2011. jan. 17. 12:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az más ha az ember beteg, de érted, van aki ezt hónapokon (akár éveken) keresztül csinálja... Egyébként jobbulást!:)
2011. jan. 17. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is otthonülő típus vagyok, de nagyon jól elfoglalom magam, sok hobbim van és nem igénylem, hogy folyton szórakoztasson valaki. Speciel én szoktam barkácsolni, többféle kisállatot tartok, kertészkedem, sütök-főzök a barátaimnak, és még olvasni is szoktam tv helyett.
2011. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom:S..anyu szeptember óta van itthon baleset miatt,ő már ki van picit készülve a bezártságtól:S..én még csak tegnap óta vagyok itthon,a hétvégét kórházban töltöttam(Y)..de már én is kivagyok..és még lehet hogy jövőhéten is maradok:SSS...valaki ehhez van szokva,ez jó neki,hogy itthon ücsörög,meg ilyenek..mindenki más:D

Köszönöm^^:)

2011. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De amúgy nem az a probléma, ha valaki otthonülős. Hanem az, ha valaki nem csinál konkrétan semmit, hanem tényleg annyiból áll az élete, hogy egész nap a gép előtt ül, és ezt láthatóan nem élvezi, de nem tesz semmit ellene. Ez annyira fura. :D
2011. jan. 17. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb egész nap a gép előtt ülni, és bemesélni maguknak, hogy mások tehetnek arról, hogy unatkoznak, mint ténylegesen felállni, és csinálni valami értelmeset vagy hasznosat. Az ilyen emberek egyszerűen lusták, vagy pedig betegesen fantáziátlanok.
2011. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!