Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik valamilyen film/könyv szereplőjének a nevét használják felhasználónevükként?

Figyelt kérdés
Pölö: Bella (Alkonyat), Luna/Hermione (Harry Potter)
2011. aug. 3. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
neked nincs kedvenc karaktered sehonnan?
2011. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arról,hogy tetszett nekik a szereplő/film és ezt másnak is ki akarják mutatni..
2011. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ő a kedvence, ez egy tök normális dolog.
2011. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem tök hülyék.
2011. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
énis szoktam olyan neveket használni
2011. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15:10-en nagyot röhögtem!
2011. aug. 3. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Neked sincs valami kifinomult humorérzéked.
2011. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem a bella éppen lehet bárkinek a neve
2011. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátom beceneve szintén Bella. Egyébként Tímea. Szóval ő onnan kapta a nevét, hogy voltunk kint Olaszországban a sulival, és haverkodtunk olasz srácokkal, akik azt mondták rá, hogy bella. Vagyis szép. Mi meg elkezdtük ezzel a névvel cukkolni, és rajza maradt. Most meg pont a múltkor voltunk valahol, ahol megkérdezték, hogy az alkonyat miatt ez a neve? Mi meg röhögtünk, hogy más miatt nem lehet?


Az én becenevem Rosie, amit úgy szoktak mondani a többiek, hogy "Róóóóóóóózi". Valami régi rajzfilmben volt a tehén neve. Amúgy én Rózsa vagyok, szóval ez nem túl nagy változás.


De miért baj, ha valakinek filmes/könyves beceneve van? A Hermione elég ritka, Luna pedig egy görög titán volt, szóval nem is biztos, hogy a HP-ból van a neve. Én is ismerek két Lunát, az egyik az istennő után, a másik a Sailor Moon macskája után. (régi rajongó)


Azt gondolom, hogy biztos szereti azt a filmet vagy könyvet. Semmi gond nincs. Meg az embereknek több beceneve is lehet. Egy otthonra, Cuncika, egy az iskolába, Kova (a Kovácsból), egy a közös érdeklődésű haverokhoz, Kagome vagy Maximus (Inu Yasha, Gladiátor).

2012. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!