Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki ilyen?!

Hogyan lehet valaki ilyen?!

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem... Kicsit hosszú.


Idén jött hozzánk egy 8ikos lány. Nevezzük most W-nek. Elég nagy a szája, rossz értelemben, de befogadtuk. Engem elkezdett piszkálni, mindenféle kis hülyeségért. Nem is zavart ez annyira. De most arra büszke, hogy 15 lesz a nyáron és a hétvégén "úgy beb@szott Egerben". A fiúk az ő korában utálják.


Idén már majdnem jártam azzal a fiúval, akit szeretek. Ő meg direkt hülyíti azokat a számára kisfiúkat, hogy jaaj, de cukika vagy, ha ennyi idős lennél járnék veled, stb. Megfigyeltem, hogy ezt mindig azzal csinálja, aki nekem kicsit is bejön. De ott voltam először nagyon mérges rá, mikor a legjobb barátnőmnek beszélt ki engem... Hogy én nagyon menőnek hiszem magam, mert XY-nnal(legjobb barátnőm) lógok, pedig ronda vagyok meg buta, mint a föld(mondja ő, aki bukik 3 tárgyból-.-").


De ma úgy volt, hogy kettesben megyek haza, ezzel a fiúval, de ők is jöttek, mert változott az órarendjük. "Tőlem jöjjenek", gondoltam. W meg elkezdett ott riszálni, hogy "úúúúr, Isten, ezen a héten nem mehet bulizni meg pasizni". És ott hülyíti azt a fiút is, akivel én voltam:P Mi jó neki ebben?


13L (Ja, és szerinte az a gáz, hogy nekem van mit raknom 13 évesen a melltartómba, ő meg tömi-.-")


2011. jan. 18. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
hú de nagy problémák
2011. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez is olyan állati dolog. a nőstény majom megpróbál a többi nőstény fölé emelkedni, hogy ő párosodhasson a hímekkel. az említett nőstény szinte csak a fiatalabb és gyengébb nőstényekkel próbálkozik, mivel az idősebbek legyőzhetik őt. egyszóval megpróbál domináns nősténnyé válni.
2011. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!