Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a gondomat?

Figyelt kérdés

Egyik haverom megharagudott rám, egy butaság véget,


Tetszett neki egy lány és én elmondtam a csajnak, hogy tetszik neki, és most teljesen kiakad. De olyan bolond a haverom, hogy az iskolában elkezdet nekem mutogatni a középső újával amire én is meg haragudtam, mert hát azért...


És hát teljesen vörös volt amikor oda is jött hozzám és azt hajtogatta hogy én köcsög vagyok...


Persze mondtam neki hogy a lányt már rég óta ismerem és nem lesz belőle semmi baja, hogy ha elmondom neki, de hát egyszerűen nem értem meg, hogy mért kapta fel ezen a vizet. Én próbáltam bocsánatot kérni, de ő egyszerűen elutasította.


És most belül a szívemben mint ha valami szúrna mert hát ő volt az egyik legjobb haverom. De fenyegetett , hogy elmondtam ezt a dolgot , ezért ő is elmondja annak a lánynak azt amit én érzek a lány iránt.


Mondtam neki, hogy akkor mond el a szemem előtt nem baj!,csak ne vedd már ezt ennyire komolyan.

-De ő nem értett a szóból és olyan gonosz volt.


Ja és még valami, volt még egy úgymond ismerősöm aki ugyan úgy ismeri a haveromat, végül is ők haverok, és hát ő is bemutatott nekem, de nem tudom, hogy miért :(

Legszívesebben agyon verném, de sajnos nem tehetem meg mert akkor még több gondot okoznák magamnak... De úgy agyon verném... Máskor meg állandóan nyal...


Na én legalábbis már kigondoltam, hogy mihez kezdek, azt hogy nem fogok hozzá szólni és barátkozni neki. Úgy gondolom, hogy részemről meg tettem, hogy bocsánatot kértem, és hogy ne vegye nagy kunsztra. Ha ő nem tesz semmit akkor én se.


Na megoldások szerintetek? Jó történet mi.


2011. jan. 19. 17:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Mért nem írnak ide-


Ja és igen ma suliba kellet volna mennem de nem mentem , mivel elfeküdtem a hátamat és ideg becsípődésem lett, és hát biztos hogy kifog figurázni, hogy csicska vagyok....

Persze én nem tudok rosszat gondolni rá, mert valahogy nem helyes a számomra. valaki válasz?

2011. jan. 20. 10:15
 2/3 anonim ***** válasza:

> Ha ő nem tesz semmit akkor én se.


Én is így tennék a helyedben.

Ha barom hát barom, hagyd a fenébe.

2011. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok ok köszi.
2011. jan. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!