Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elkezdeni...

Hogyan tudnám elkezdeni önálló életemet saját erőből?

Figyelt kérdés
22 éves fiatal ambiciózus srác vagyok, jelenleg 95ezer forint körül van a fizetésem és jó pár évig nem fenyeget a kirúgás veszélye sem. Mégis honnan tudnék felvenni hitelt hogy külön költözhessem szüleimtől. Vagy jól gondolom hogy ennyi pénzből nem lehet semmit kezdeni ebben a ki****ott országban?
2011. nov. 22. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, engem is érdekelne a válasz, mert szerintem 95 ezerből max. egy albérleti SZOBÁRA futja, vagyis egy konyha - egy fürdő a házinénivel, esetleg sokan vesztek ki lakást, abban egy ágy a tiéd.

Másra nem tudok gondolni, 95 ezer akkor is kevés, ha nem kell lakbért vagy részletet fizetni...


Nézz jobb állást...

2011. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

95 ezer az JÓ fizetés ebben az országban,vannak 2 gyerekes családok akik ennyiből élnek,tény hogy semmire se elég de ez van ezért mennek el innen az emberek,így kell leélned az életed sajnos ez ellen semmit sem tehetsz,max beindítasz egy vállalkozást ami sikeres lesz.

ha van jó szakmád helyezkedj abban,mert ennyi pénzér nyilván valami segédmunkás vagy betanított munkás vagy.

2011. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző: 95 ezerért tanár vagy orvos vagy ápoló is lehet...


:(

2011. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem segédmunkás vagyok hanem szakmunkás. A fizetésem pedig azért ennyi mert jelenleg még "tanuló" vagyok. Fizetésemelésem kb. egy évben belül lehetséges viszont jóval több fizetést akkor fogok kapni ha átveszem a "mentorom" helyét. Egyébként valamilyen hitelre gondoltam!!!
2011. nov. 23. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hitelre gondolsz ilyenkor, amikor a fél országnak bedőlt a hitele, és el kell adniuk a lakásaikat...?

Amúgy mennyit tudnál szerinted törleszteni havonta? Ha kifizeted a rezsit, élsz, közlekedsz, eszel, ruházkodsz, esetleg még van valami hobbid, vagy cigizel vagy szórakozol vagy egészségesen eszel, vagy könyveket veszel, vagy moziba mész, vagy valami más "extra", ami nem a minimális túléléshez kell, már el is ment a fizu... Vagy nem?

2011. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
30ezret tudnék fizetni csak a hitelre minden hónapban. Igen van hobbim, de az hozza a pénzt nem viszi! ;-)Igen hitelt szeretnék felvenni mivel minél hamarabb el akarok költözni itthonról, ha meg gyűjtögetni akarok akkor maradhatok még itthon egy jó pár évet én viszont nyáron már a saját lakásomban szeretnék fölébredni. Tudom hogy iszonyat rizikós meg szinte már lutri hitelt felvenni, de csak így tudok elköltözni a közeljövőben.
2011. nov. 24. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Óooo... olyan hobbi, ami hozza a pénzt, nem viszi??? Én is szeretnék ilyet! Elárulod a titkot...?


Elég ügyes vagy, ha 30 ezret félre tudsz tenni a 95-ből. Én nem tudnék. Gáz, víz, villany, közös költség, telefon, mobil, Internet, BKV bérlet, ennivaló, háztartási dolgok......... hagyjuk is inkább...

2011. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!