Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jobb vagy Bal karomra tetovált...

Jobb vagy Bal karomra tetováltassak, ha válltól csuklóig akarom a mintát?

Figyelt kérdés
Egy törzsi tetoválást szeretnék, csak nem tudom eldönteni, hogy jobb vagy bal karra varrassam fel? Férfi vagyok.
2011. jan. 19. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb
2011. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is jobb oldalra szeretném egyébként. Te mivel tudod indokolni, hogy oda varrassam? Egyébként jobb kezes is vagyok
2011. jan. 19. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy most hülyének fogsz tartani, de energetikai szempontból a jobb oldalon mennek be a jó energiák úgyhogy azért én is a jobbat mondom
2011. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartalak hülyének én is hiszek az ilyen dolgokban... És pont ezért nem éppen "takarni" vagy "gátolni" fogja az ilyen féle "áramlást"?
2011. jan. 19. 18:58
 5/7 anonim válasza:
Igen, én is a jobb oldalamra tetováltatnék. Meg az szebb is szerintem. :)
2011. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem fogja zavarni az energia áramlását, elvégre gondolom a tetkónak is van valami pozitív jelentése :)

csak fel erősíti a jó energy-t :D

2011. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva én is így gondolom :) kösz a válaszokat Srácok!
2011. jan. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!