Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tanácstlan vagyok. Megvan...

Tanácstlan vagyok. Megvan minden, de hova tetováltassak? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Megvan már az ötlet is és méretet is tudom.

Egy 15 cm-es tetoválásról lenne szó, amin egy japán akita fekszik félig szemből és körülötte cseresznyefa virágok és szírmok lesznek.

Színesre szeretném, 2 részletben elkészítettni (körvonalak, később színezés).


-Első kérdés, hogy vajon ez mennyibe kerülhet alkalmanként? ( a tetoválás stílusra realisztikus)


-Második pedig, hogy hova lenne a legalkalmasabb? Nem szeretném feltűnő helyre, de én szeretném látni, szóval hátam kizárva. A lábszáram külső felére gondoltam a bokám fölé, vagy a vállam csúcsához és kulccsont közé.

Esetleg tudnátok mást ajánlani, vagy eközül a kettő közül melyik lenne jobb?

Köszönöm a segítséget :)


2011. szept. 26. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nekem első gondolatra az jutott eszembe, hogy lapockára... De ha hátra nem, akkor mindenképp mellkasra.
2011. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól is függ :-) Pl, hogy fiú vagy-e vagy lány, mert pl nőknél ha vállon van tetoválás nem néz ki a legjobban. Persze ez az adott hölgy stílusától is függ :-) A másik gond, hogy mivel foglalkozol, sokszor kellene-e takargatni a tetoválást munka miatt, mert vannak ugyebár olyan munkahelyek, ahol ezt nem nézik jó szemmel. Egyébként szerintem az adott kép váll és kulccsont között jobban mutatna :-)

Hogy mennyibe kerül azt kérdezd meg itt-ott, mert nincs egységár, függ attól is, hogy milyen festékkel csinálják és mennyi időbe telik elkészíteni.

2011. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre a többség úgyis azt fogja mondani, hogy neked kell tudni hova. Egyébként értelek, én 3x voltam tetováltatni, a meglévőt bővítettük. A bal vállamon van, és felkarom feléig ér, a legtöbb pólóm alól kilátszik. Azért jó, hogy így van, mert látszódik is, ha akarom,de könnyű eltakarni is. Sokat gondolkodtam azon én i,s hogy hova, végül a váll/felkar mellett döntöttem. Az, hogy mennyibe kerül, a tetoválótól függ. Idén voltam utoljára, akkor azt mondta, hogy 10000 alatt már nem csinál, de végül 8000 kért, de ismert, és nem is volt olyan nagy minta. Igazából meglepődnék, ha 10000 alatt megcsinálná.
2011. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

JaJ mindenkitől elnézést :D

L/20

2011. szept. 26. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van két tetoválásom, igaz, hogy kisebbek ennél, de én pl. a bordáimra, vagy a combomra csináltatnám.


17/L

2011. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok :-)


Nő esetében a lábszár is jó, én is oda akartam, de a munkám miatt döntöttem úgy hogy mégsem, mert ha szoknyát veszek fel, bizony kilátszik és a főnök nem nézné jó szemmel. Bár még mindig szeretnék oda is egyet... Háton sem rossz egyébként, lehet látni tükörből :-D egyébként is csak az első hónapokban érdekes, aztán már mindegy lesz, hogy van-e tetoválásod vagy nincs.

2011. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
laposkáim között már van egy írásjel, szóval ezért is nem szeretnék a hátamra, sztem marad lábszár :)
2011. szept. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!