Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikai webshop-ból akarok...

Amerikai webshop-ból akarok rendelni, hogyan töltsem ki az adatlapot?

Figyelt kérdés

A shop.nhl.com-ról szeretnék egy hokimezt rendelni és a szállítási adatoknál, többek között ezeket is ki kell tölteni, de nem egyértelmű hogy mit jelentenek és hogy mit is kellene od írnom:


Apt/Suite:


City or APO/FPO:


State/Province:


zip/Postal code: (ide elég ha a magyar irányítószámomat írom?)


Adress: (ide a várost is írjam vagy csak az utcát?)


Telephone: (itt hogyan adjam meg a mobil számomat, kell valami elé?)


Légyszi segítsetek kitölteni, köszönöm!


2011. jan. 21. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
számitsd bele h vámot is kell fizetned
2011. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyi a vám?
2011. jan. 21. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az Usaból akartam rendelni,ezért előtte felhívtam a vámhivatalt,és ott mondták,egyszer áfa,meg plusszba a vámtarifa(változó attól függően h ruhanemű,müa,stb.)Hivd fel őket előtte,teljes körű tájékoztatást fognak adni.
2011. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 drajki válasza:

én nfl mezt kaptam ajándékba anno külföldről. rendesen megsarcolták, meglett mondva, hogy többet nem kapok:D


Apt/Suite: az ajtó számot, ha lakásban laksz. ha házban akkor hagyd ki


City or APO/FPO: Város


State/Province: Megye


zip/Postal code: elég a magyar ir. szám


Adress: csak a cím

Telephone: 06 helyett 0036 aztán a többi.


Nem látom az országot, általában azt is bekérik. nem vagyok benne biztos hogy nemzetközi szállítás is van, de, ha külön írják akkor oké.


ha lehet kerüld el az előre utalást, ha nem akkor próbálj paypalon keresztül, mert nálunk galiba volt abból, hogy lenyúlták/kiadták a bankártyaszámot.

2011. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínüleg szállítanak külföldre, mert volt egy országválasztós meü is, ott lehetett magyarországot is választani, de lehet előbb küldenem kellene nekik egy e-mailt hogy megkérdezzem. Már csak az a kérdés hogy mennyi plusszba fog ez kerülni...
2011. jan. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!