Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen anime (rajzfimek)...

Milyen anime (rajzfimek) vannak még amik hasonlítanak a peach Girl-re, vagy Ouran High School Host Club-ra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Fruit Basket

Fushigi Yuugi (már ha a férfihárem animére gondolsz)

2011. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek nem szerelmi sokszögesek:


Kimi ni todoke

(Nagyon édes, bár kicsit lassú. Nem az a röhögős vígjáték, de nagyon aranyos. Ha valami pörgősebbre vársz, akkor inkább a 2. évadot nézd. Ez az anime inkább az érzelmekről szól, nekem kedvencem)

[link]

[link]



Kaichou Wa Maid-Sama

(Lehet rajta röhögni, és romantikus is)

[link]



Lovely Complex

(Szerintem hallottál már róla... Nagyon őrölt és vicces, nekem tetszett. + van magyar szinkron is hozzá) :)

[link]



Toradora!

(kicsit lassú, és nem biztos, hogy tetszene, de egy próbát megér. Ebben már kicsit kavarodnak a szerelmi szálak...)

[link]



Special A

(Szerintem tetszene, engem megfogott. Vicces és van benne szerelem is...)

[link]



Yamato Nadeshiko Shichi Henge

(Röhögőgörcs veszély! Nekem nagyon tetszett, tök jó a hangulata. Néhol kicsit beteg, de ezért jó. Ha nem zavar, hogy a vége befejezetlen, akkor ajánlom figyelmedbe!)

[link]



B gata H kei

(Ez egy ecchi, de nem annyira durva... Meg itt már van egy adott "pár", és róluk szól. Hát nem is tudom...)

[link]



Aishiteruze Baby

(Itt már nem annyira a szerelem a fő téma, de azért aranyos)

[link]



Inu x Boku SS

(Na jó, ez teljesen más. Egy kisit fantasy, de nem vészesen. 2012-es, tehát még most megy, eddig magyar felirattal 6 rész van. Nem hiszem, hogy tetszene, de egy próbát megér. Szerintem jó: aranyos és vicces) ;)

[link]



Gakuen Alice

(Hát ez még gyerekekről szól, de van benne "romantika". Kicsit befejezetlen, és van benne pár fantasy dolog is.)

[link]



És még rengeteg van...

Ajánlom, hogy nézz körül ezen az oldalon (animeAddicts, mert itt van bőven!

Remélem tetszik valamelyik! :)

2012. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!