Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsősorban anime-fanok és...

Elsősorban anime-fanok és japán zenerajongók: Mi az a Vocaloid?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom, hogy Hatsune Miku így, de a YouTube nem egyértelmű. Zenekar ők? Olyasmi, mint a Holly Dolly vagy a Gumimaci volt? És ha igen, miért ilyen népszerűek?
2011. jan. 21. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Parancsolj: [link] Egyszerűbb, mintha én magyaráznám el.
2011. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számítógéppel generált hang énekel számokat. Én mondjuk nem szeretem a hangjukat, de mint karakterek, jól néznek ki. Igen, Hatsune Miku, Gumi, Rin, Len satöbbi.
2011. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bővebb válasz: egy japán énekes program. én nagyon szeretem őket ;)
2011. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megrajzolják a karaktereket, és egy igazi ember hangját hozzáadják. Gondolom egy kicsit módosítanak rajta, mert nem teljesen emberi a hangjuk.


Gondolom azért népszerűek, mert sokan szeretik az animét (mint stílust), szépek a karakterek, és ami szerintem a legjobb, hogy mindenféle számuk van. Azért, mert bárki (aki megveszi, tud japánul, így értem) készíthet számokat. Ezért szerintem olyat nem lehet mondani, hogy utálod, mert biztos hogy van olyan számuk, ami tetszik. Van metál verzió is, én például azt is nagyon szeretem, a legtöbb számuk mondjuk j-pop. De mondom, van mindenféle, túlzás nélkül.

2011. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!