Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesz boldog egy ember?...

Mitől lesz boldog egy ember? Boldogok vagytok ha igen mért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok az, már 1 éve próbálok változtatni az életemen, de sosem sikerül, már itt vagyok pedig, a kapuban, már sikerülni fog, de egyszerűen hányingerem van magamtól
2011. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van előttem cél. Ha elfáradok, ez lebeg mindig előttem. Amúgy verset írok, minden nap meghallgatom a kedvenc bandám számát ( min. 2 óra ), ja és szeretetben élek. Talán ez tesz olyanná amilyen vagyok :).
2011. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sok ember azt hiszi a boldogság akkor kezdődik mikor MAJD nagykorú lesz, majd ha lesz autója majd ha lesz egy párja, majd ha lesz egy háza, majd ha lesz férje/felesége, majd ha lesz gyermeke, majd ha befizette az összes számláját majd ha lesz elég pénze, majd ha nyugdíjas lesz és nem kell dolgoznia, élvezheti az életet gondtalanul, de az élet ezekről szól, és amíg keresed a boldogságot nem veszed észre hogy ezek a jelenben lévő dolgok tesznek boldoggá, mert a gondok nélkül nem lenne értelme az életnek, nem kellene keresni a megoldásokat amik ha sikerülnek boldoggá tesznek! És gondok nélkül nincs megoldás...
2011. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!