Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Scotland yard társasjáték: ti...

Scotland yard társasjáték: ti hogyan játsszátok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ami jegyeket a detektívek átadnak Mr X-nek, azt Mr X újra felhasználhatja? Mert amúgy sokkal kevesebb jeggyel rendelkezik a játék kezdetekor, mint a detektívek.


Vannak még egyéb játékmódok, ahogyan ti szoktatok játszani?


2011. jan. 21. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Hát én úgy játszom a Scotland Yarddal, hogy néha-néha rejtélyes körülmények között megkéselek egy prostit az utcán, leveleket írogatok nekik, aztán röhögök rajtuk, hogy nem képesek sehogy se elkapni.


Üdv: JtR

2011. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, Mr X mindent felhasználhat, amit a rendőrök dobnak. De ha már ő elhasználta, utána senki.


Amúgy van egy tutibiztos módszerem, amivel a rendőrök ripsz-ropsz el tudják kapni Mr X-et... de akkora titok, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ide leírhatom... :P

2011. jan. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm! na, arra kíváncsi vagyok pedig! :D


még egy kérdés: a dupla kártyával kapcsolatban: ha éppen az első lépés az, amikor fel kell fednie magát MR X-nek, akkor azt megteszi, de mi van, ha itt éppen ugyan ott állnak a nyomozók? akkor már nem teheti meg, hogy a befejezi a dupla kártya második lépését, hanem vége a játéknak, mert elkapták?

2011. jan. 22. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, akkor már elkapták.
2011. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és akkor mikor, vagy hogy érdemes használni ezt a dupla lépést? ezek szerint nem a feltűnések közelében?
2011. jan. 22. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azután, miután Mr X kénytelen volt megmutatni magát, mert akkor viszonylag gyorsan el tudsz tűnni. Egyébként nem tudom, nagyon régen játszottam már, akkor is mindig rendőr voltam, és a titkos módszeremnek köszönhetően nem is kellet sokat agyalnom a szabályokon... :D
2011. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!!
2011. jan. 23. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!