Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval, vannak ilyen mániáim vagy nem tudom, és mindig másik jön elő. Például volt, hogy állandóan mosolyognom kellet, volt egy olyan amikor nagyon összehúztam a szemem pislogásnál, és az általánosban, meg mikor logopédushoz jártam, akkor utána mindig mondtam, hogy "r", és ezt így magamban, meg a szavaknál azt valahogy kiemeltem. Nemrég meg ilyen szájtátogatás jött rám, és muszáj kitátanom a szám, és nem tudom miért. Hogy hagyhatnám abba ezeket? Persze ezek nem állandóak, hanem az életem nagy részében normális vagyok, csak vannak néha ezek, de nagyon zavarnak. DE már megtanultam annyira kontrollálni magam, hogy ha beszélgetek legalább akkor ne legyen :)
2011. jan. 21. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Te dilis vagy :l
2011. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt kényszerbetegségnek hivják, nekemis volt ilyenem,én kb 5x néztem meg hogy az ajtó be van-e zárva, a villany le van-e kapcsolva ilyesmi..de már kezd elmulni..
2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Son ***** válasza:
nekem is ha pislogok erőssen összehúzom a szemem, meg gyorsabban pislogok, és elég idegesítő :S
2011. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!