Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek a lámpaláz ellen?

Mit tehetek a lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés
Ma suliban egy idézetet irtam Sub bass monstertől, egy olvasmány elemzéséhez jól passzolt így leírtam és a tanárnő azt kérte hogy olvassam fel mert neki tetszett! Fel olvastam (nem olvastam hanem fejből mondtam), de nem rappelve! és a végére az ülő helyzetben 50-60-as sziv ritmus 120-asra pörgött! :D Most este pedig el meséltem a szüleimnek és kérte anyukám hogy hogy volt az az idézet és a végére megint izgultam! De haverral amikor a szövegeket gyakoroljuk a testvére előtt semmi bajom nincs, sőt jobban bele is élem magam! Lehet hogy azért mert a testvére is (lány) rappet Hip hop-ot hallgat és azért? Vagy azon izgulok hogy a többinek nem fog tetszeni? És nehogy az mondjátok hogy én vagy a nagy rapper! Csak szórakozásnak hobbiként barátommal ezt szeretjük csinálni!
2011. máj. 16. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen amikor az osztályodba vagy gondolj arra ,hogy haverok közt vagy és csak ők hallják.De én ha verset mondok fel akkor kíszurok a falon egy foltot és azt bámulom vagy ilyesmi és nem arra gondolok ,hogy mi lesz ha elrontom hanem igen jól tudom.Vagy gondold azt ,hogy ez olyan mintha az anyukádnak mondanád fel.Bocsi ha rosszúl fogalmaztam és valamit nem értettél de nagyon fáradt vagyok -.-:))
2011. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar ha valaki rosszul mond valamit! :D

Kössz a tippet! Bár rappelés közben elég gáz lenne egy pontba bámúlni mert emós rapper lennék :D:D

2011. máj. 18. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!