Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire szemetek...

Hogy lehetnek ennyire szemetek az osztálytársaim? Mit tehetek ez ellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szakközépbe járok és, hát nem nagyon jövök ki a többiekkel, mert én olyan ,,strébernek'' számítok, aki versenyekre jár, mindig 5-öst kap...stb. Nagyonfájt ma a térdem és ők ezt tudták, de direkt kigáncsoltak, meg nem engednek be az osztályba én meg beírást kapok amiért késtem(,mert persze a tanároknak egyből előitéleteik vannak, hogy ha kések akkor biztos cigiztem, vagy ilyenek) és ez most már kezd nagyon zavaró lenni. Hogyan növelhetném a tekintélyem az osztályban? Vagy ezen már nem lehet segíteni?
2010. nov. 25. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha alapból lúzernek állítod be magad akkor hiába próbálsz keménykedni csak röhögés lesz a vége. Önuralomra van szükség és mondjuk arra, hogy tudják, hogy iskolán kívül te csinálsz valami komolyabb dolgot, ami az osztályban menőnek számít. A másik meg, hogy ha kib*sznak veled, nem vigyorogni kell vagy mérgesen visszaszólni, hanem k*rva anyázni pl...
2010. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Go boxolni xD ( ha kell segítek )
2010. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

k*rva anyáztam... nem is kicsit, de ettől még ugyan úgy fájt a lába és ugyan úgy f*szok és bunkók voltak

mellesleg rendszeresen evezek, de ezt kb. mindenki leszarja, pedig van még egy srác aki szintén evez és őt meg istenítik, szóval csak engem utálnak, de semmi indokot nem adtam rá, még a dogában is segítettem, ha kérdeztek valamit

2010. nov. 25. 20:37
 4/6 anonim válasza:

Én általánosban voltam mindig így. De aztán átmentem hatodikban gimnáziumba, és onnantól fogva nos, hogy úgy mondjam, "átléptem" a problémámon. Amíg viszont ott voltam, addig minden szüneten egyedül ültem az egyik szekrényben [nemröhögni!!xD] és rajzoltam, szóval ilyen antiszoc-módon viselkedtem. De egyébként a tudás hatalom, ergo találj ki valami bölcs dolgot.

Egyébként a k.vaanyázás nem a legjobb megoldás....Az sem segít, ha látják rajtad, hogy nem izgat, ez hülyeség, ugyanúgy fognak b.sztatni. Közöld velük, hogy aberrált majmok, le vagytok szarva, és egyrészt fogalmuk sem lesz, hogy pontosan mit mondtál, másrészt pedig hirtelen nem tudnak mit válaszolni, te meg el tudsz menni. De ha ez nem segít, tényleg tanulj valamilyen küzdősportot, vagy kezdj el lovagolni, az jó kondiban tart, és szerintem mi lovasok elég "menők" vagyunk. Plusz ha egy normálisabb közegbe kerülsz, nemhogy nem fognak kicikizni, még jó barátokat is találsz.

Sok sikert!


ui.: a rockerekkel a bakancs miatt nem mernek kötekedni ;D


16/L

2010. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Tudom hogy ez nem sokat segít de mások is vannak így, nem vagy egyedül...csak vannak még olyanok akik ilyen helyzetbe vannak a sulidban, próbálj meg velük barátkozni:)
2010. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Aberrált majmok, ez tetszett, főleg, hogy el tudom róluk képzelni, hogy tényleg nem értik majd:D
2010. nov. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!